Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Олег Ляшко назвав намір уряду підвищити тарифи на газ неадекватним

Лідер РПЛ наголосив, що з політикою нинішньої влади українці ніколи не вирвуться із прірви бідності
Олег Ляшко назвав намір уряду підвищити тарифи на газ для населення до 11 гривень за куб неадекватним, адже платити стільки зможуть лише самі урядовці. Під час години запитань до уряду, лідер Радикальної партії вимагав піднімати зарплати і пенсії, а не тарифи на комуналку та пенсійний вік.

«Уряд бере зобов’язання про підвищення цін на газ до 11 тисяч гривень за тисячу кубів в обмін на черговий кредит МВФ. Чи є у урядовців розум, коли вони про це домовляються? Чи думають вони про те, що таку ціну на газ не здатен заплатити жоден українець, крім олігархів, мільярдерів і самих урядовців? Замість того, щоб збільшувати видобуток власного газу та знижувати енергозатратність, уряд піднімає ціни на газ, робить неконкурентоздатною вітчизняну  економіку та промисловість. Ви ходите по світу побираєтесь за кредитами, а українці вимушені їхати працювати по закордонах», – обурився Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив, що з політикою нинішньої влади українці ніколи не вирвуться із прірви бідності.

«В обмін на кредити – землю продаєте, ціну на газ та пенсійний вік піднімаєте і все інше. Коли ви почнете працювати на українців, а не на МВФ? Коли ви дасте українцям жити достойно в рідній країні? Ви кажете, що хочете зробити країну багатшою. Як ви це зробите, коли люди жебракують, а ви не піднімаєте зарплати і пенсії? Українці сидять без роботи, а ви торгуєте сировиною, а не готовою продукцією? Я вам пропоную переходити від слів до діла, а не лапшу вішати людям на вуха. Задовбали!», – звернувся до урядовців Ляшко.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж