Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Свободівці засудили акцію чернівецьких ЛГБТ-активістів

Фото: Ігор КОНСТАНТИНЮК © Чернівецький промінь
Депутати фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій облраді зареєстрували звернення до керівництва держави щодо підтримки інституції сім'ї в Україні
Депутати фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій обласній раді зареєстрували звернення до керівництва держави щодо підтримки інституції сім'ї в Україні. Про це повідомили у прес-службі Чернівецької обласної організації партії.
 
«Чернівці та Буковина  – це місто й область з усталеними традиціями, на яких виховувались десятки поколінь, що формували нашу культуру, духовні багатства, сімейні та родинні цінності, які необхідно враховувати та цінувати, адже без цього наше прекрасне місто Чернівці, квітуча Буковина та рідна серцю Україна залишаться лише територією для проживання людей, які втратили відчуття своєї родини, нації, духовних християнських цінностей. Тим часом у Чернівцях вже неодноразово робилися спроби проведення публічних акцій різного роду громадських ЛГБТ-активістів, які нехтують традиційними устоями українського суспільства, інститутом сім’ї та важливістю збереження родини. Так, 17 травня, у день великого християнського свята Вознесіння та всесвітнього Дня Вишиванки на Центральній площі за мовчазної згоди міської влади був проведений захід проти гомофобії за участю ЛГБТ-активістів та активістів ГО «Інсайт Чернівці». Також в рамках Дня Європи 19 травня на Соборній площі ЛГБТ-активісти планують провести так званий «Фестиваль рівності», коли тисячі вірян, мешканців та гостей будуть в цей час перебувати у центрі міста», – йдеться у тексті звернення. 

– Ці заходи так званої толерантності можуть викликати у Чернівцях та області значну хвилю протестів та протистоянь, вводити в оману наших дітей та молодь, що вкрай недопустиме при теперішній ситуації в Україні та наявних військових діях на Сході України, – каже голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.  
 
На думку свободівців, упродовж 26 років Незалежності України, депутати Верховної Ради України «досі не затвердили належним чином інститут сім’ї».

«Глибоку занепокоєність викликає той факт, що донині влада так і не визначилася з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Така стратегія, на нашу думку, повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і традиційному для нашого народу розумінні сім’ї, як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей», – зазначається у заяві.
 
– Сьогодні є безліч викликів, які впливають на стан людей і сімей в Україні: сирітство, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень. Разом з тим з незрозумілих причин держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, – каже голова фракції ВО «Свобода» Віталій Мельничук. 
 
Відповідне звернення щодо захисту інституції сім'ї в Україні до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України буде розглядатися на сесії Чернівецької обласної ради.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж