Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко: Влада має відновити регулювання цін на ліки і продукти

Народний депутат розповів, яку політику пропонує його команда, щоб забезпечити достойне життя для українців
Політика влади призведе до знищення української економіки. На цьому Олег Ляшко наголосив з трибуни Верховної Ради. Політик заявив, що підвищення ціни на газ, тарифів на комунальні послуги і вартості залізничних та пасажирських перевезень є неприйнятним, повідомляє прес-служба РПЛ.

«Учора «Нафтогаз» прийняв рішення про збільшення на 20% вартості газу для промислових виробників. Це означає, що наша продукція стає дорожчою, підприємства будуть скорочувати робочі місця замість, щоб дати українцям вищі зарплати. Київська влада хоче підняти до 8 гривень вартість проїзду у громадському транспорті, «Укрзалізниця» хоче на 30% відсотків підняти вартість пасажирських перевезень замість того, щоб забезпечити працюючі ескалатори і ліфти для людей. Уряд уже домовився з МВФ і вони беруть на себе зобов’язання підняти вартість газу до 11 тисяч гривень за тисячу кубів для українських громадян. Натомість МВФ ставить нам вимоги не піднімати зарплати і пенсії. У мене просте питання: як вижити українцям, коли абсолютно недоступні ціни на ліки, на продукти харчування, навіть на проїзд у громадському транспорті і комунальні послуги? Це політика, яка веде до знищення української економіки, до того, що Україна буде експортувати ще більше робочої сили і сировини замість того, щоб розвивати українську економіку і створювати робочі місця для власних громадян у рідній країні», - зазначив лідер Радикальної партії.

Народний депутат розповів, яку політику пропонує його команда, щоб забезпечити достойне життя для українців.
«Уряд і влада провадять політику, яка позбавляє мільйони українців майбутнього. Підвищення цін, інфляція галопуюча, підвищення тарифів – залазять у кишені мільйонам українців. На 1500 гривень пенсії, на 3000 гривень зарплати багато не порозкошуєш. Залишається тільки заплатити за комуналку, а більше навіть на хліб без масла не вистачить. Наша команда пропонує іншу політику. Відмовитися від підвищення ціни на газ і від підвищення тарифів. Проводити політику збільшення видобутку власного газу, енергомодернізацію і, як наслідок, зниження тарифів. Ми вимагаємо від влади відновити державне регулювання цін на продукти першої необхідності і ліки, обмежити рентабельність ліків і скасувати ПДВ, розширити перелік безплатних ліків, зокрема, ліки від онкологію та антибіотики. А також запровадити сувору кримінальну за підробку ліків. Ми вимагаємо від влади обмежити апетити «Нафтогазу» і «Укргазвидобування», які за рахунок пограбування українців заробляють собі по 300% рентабельності, заганяючи українську промисловість у збитки, а українці залишаючи без роботи», - зазначив Ляшко.

Політик виставив ультиматум чинній владі.
«Якщо ви не припините політику по грабунку українців, ми винесемо вас на вилах. Ми не дозволимо перетворити Україну на розвалину, де не буде ні села, ні міста ,ні робочої людини. Ми вимагаємо від влади і парламенту підтримати наші ініціативи, внести зміни до Конституції щодо підтримки фермерства, розвитку тваринництва, створення робочих місць в Україні. Єдина правильна політика – відновлення економіки, збільшення достатку українців, їхніх зарплат і пенсій», – підсумував Ляшко.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж