Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Вижниці з’явився скейт-парк

Ініціювали його створення дітлахи, а гроші виділив уряд  У Вижниці з’явився скейт-парк. Облаштували його до дня народження міста, яке 27 травня святкує 860 років. Про це на своїй сторінці у суспільній мережі facebook повідомив народний депутат Іван Рибак.
 
За його словами, майданчик обладнали за сучасними вимогами та врахували при цьому побажання дітлахів.
У Вижниці з’явився скейт-парк 
«На День міста найменші вижницькі спортсмени отримали скейт-парк. Завжди приємно підтримувати спортивні проекти. Особливо, коли ініціатива йде від самих дітей.
 
Справа в тому, що вижницькі дітлахи дуже полюбляють кататися на скейтах та велосипедах, але облаштованого місця для цього у них не було. Та незважаючи на це, вони постійно намагалися займатися екстремальними видами спорту.
У Вижниці з’явився скейт-парк
Бачачи їх велике бажання розвивати свої навики, одна із матерів звернулася до мене з проханням посприяти у виділенні коштів на облаштування скейт-парку у місті Вижниця. Ідея мені особисто сподобалася, адже діти повинні фізично та спортивно розвиватися.
У Вижниці з’явився скейт-парк
І вже сьогодні на місцевому стадіоні «Черемош» діти з захопленням демонстрували трюки на скейтбордах, велосипедах та роликах. Важливо, що скейт-парк облаштовано за сучасними вимогами, забезпечено їх необхідним інвентарем та враховано всі побажання юних спортсменів.
У Вижниці з’явився скейт-парк 
Вдячний Уряду за виділення необхідних коштів з державного бюджету за моїм поданням, Наталії Вятковській та дітям за гарну ініціативу. Такі приклади співпраці свідчать, що разом ми можемо зробити більше для розвитку молодого покоління українців», – ідеться у дописі.

У Вижниці з’явився скейт-парк

 

 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж