Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині боксують потенційні учасники чемпіонату світу

До нашого краю завітали представники 5 країн

У ГТК «Мигово» Вижницького району Чернівецької області триває міжнародна матчева зустріч з боксу серед молоді. У змаганнях беруть участь молодіжні збірні Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

 

 

У ринг виходять боксери, які мають суттєві здобутки на міжнародному рівні. Зокрема, 9 червня свої поєдинки провели переможець цьогорічного чемпіонату Європи (відбувся в Італії) серед молоді Максим Галінічєв (56 кг) та срібний призер тих же змагань Тарас Бондарчук.

 

Цікаво, що у матчевій зустрічі беруть участь також інші українські учасники європейського чемпіонату серед молоді. Серед них – Віталій Стальченко, Максим Молодан, Кирило Стоянчев. Нагадаємо, що старшим тренером нашої збірної працює чернівчанин Олег Малованюк, який, звісно, слідкує за двобоями у рамках матчевої зустрічі.

 

8 червня провів свій поєдинок і відомий вижницький боксер Вадим Клим. Суперником вихованця Миколи Гакмана був представник Вірменії. Щодо іншого титулованого боксера з Вижниці Юрія Томюка (52 кг), то він не бере участь у матчевій зустрічі, однак матиме можливість виступити на молодіжному чемпіонаті світу – 2018, який з 20 по 31 серпня прийматиме угорська столиця Будапешт. Зрештою, боксерів із інших країн, які беруть участь у матчевій зустрічі, ми також зможемо побачити на світовому чемпіонаті.

 

«У Мигово завершується навчально-тренувальний збір. Зараз триває підготовка до чемпіонату світу серед молоді, який у серпні прийматиме Угорщина. На Буковину завітали представники п’яти країн – Білорусі, Вірменії, України, Грузії та Молдови. Це лідери своїх збірних. У них залишається ще один передстартовий збір. А потім – чемпіонат світу. Міжнародна матчева зустріч проводиться за ініціативи Чернівецької обласної федерації боксу. Ця база для нас нова. Ми спробували провести тут збір вперше. Усім все сподобалося. Думаю, що у майбутньому ми будемо співпрацювати ГТК «Мигово», - зазначив керманич буковинського боксу Володимир Загурський.


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж