Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

ЧТУ стало найкращим в Україні підприємством електротранспорту. Але все рівно збиткове

Зате премії керівництву за виграний конкурс роздали 
Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» за результатами роботи у першому кварталі цього року здобуло перше місце у Всеукраїнському конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Організатори конкурсу – Корпорація підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України. Конкурсні показники своєї роботи для аналізу і порівняння надали 19 підприємств міського електротранспорту. 

Однак виграний конкурс не додав підприємству прибутковості. ЧТУ залишається збитковим. Нещодавно тут заговорили про підняття тарифу до 3,8 гривні. Таке підвищення навіть затвердили громадські слухання.

Тим часом, гроші на премії знайдуться завжди. За вигране перше місце керівника підприємства, його заступників, головного бухгалтера, головного економіста, голову комітету профспілки премійовано у розмірі посадового окладу.

Крім того, в. о. начальника ЧТУ Михайлові Олексюку рекомендовано спільним рішення адміністрації і комітету профспілки преміювати своїх працівників.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж