Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Політичні розставання і розлучення у Ратуші

«У програмі «Чорним по білому» – суб’єктивний огляд тижня Політичні розставання і розлучення у Ратуші, журналістика подвійних стандартів і два слова про Ростислава Білика.
«У програмі «Чорним по білому» – суб’єктивний огляд тижня.

«Минулий випуск програми я завершив на оптимістичний ноті, зауваживши, що попри гостроту протистояння в Ратуші заклики до розправи із неугодними – це лише заклики і риторичні фігури, поки що. Що студентку Чернівецького університету Єлизавету Дзюбак, яка розкритикувала діяльність міського голови – громадські активісти на сесії всього лиш освистали.

Я помилився. Після виступу на сесії Єлизавету Дзюбак виключили з громадської організації, звинувативши її – в політизації, як я розумію, суспільно важливих питань», – розповідає автор і ведучий програми Святослав Вишинський.

Отже, новий тренд громадського активізму: якщо Ви захищаєте владу, то займаєтесь – громадською діяльністю. «Спільними зусиллями» і далі по списку, виходячи з того, що влада дорівнює громада. Громада дорівнює влада. Всяка влада від громади, отже, критика влади – це вже не громадська діяльність. Це щось – асоціальне і в корні антинародне. Засвоїли – методичку? скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж