Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Працівники Лужанського спиртзаводу страйкують проти закриття підприємства

Фото: Івана Рибака
Протестувальники ненадовго перекрили дорогу
Працівники Лужанського спиртзаводу страйкують проти закриття підприємства. Сьогодні вони провели спільну з сусідами попереджувальну акцію біля села Орошани Кіцманського району на межі зі Снятинський районом Івано-Франківської області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Іван Рибак.
 
«Спиртова галузь України під загрозою зупинки підприємств. ДФС блокує банківські рахунки ДП «Укрспирт», намагаючись стягнути величезні борги 2012-2013 років. Через це люди вийшли на акції протесту по всій території України. Зокрема, на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей на демонстрацію зібралися працівники Залучанського МПД та Лужанського МПД ДП «Укрспирт», – зазначає нардеп.
 
За його словами, протестувальники ненадовго перекрили дорогу, щоби не створювати незручності іншим громадянам, заздалегідь попередивши про це правоохоронців. Окрім того, вони підготували листа в.о. керівника ДФС Мирославу Продану, у якому вимагають розібратися в ситуації та запобігти шкідливим наслідкам для держави.
 
«Лужанський експериментальний спиртзавод зараз перебуває на реконструкції, виробництво модернізується, і на нього, як на бюджетоутворююче підприємство покладають надії, як новоутворена ОТГ, так і область вцілому. Якщо цей завод не запрацює, це стане серйозним соціальним ударом по людях. Мова йде не тільки про спирт, робочі місця і місцеві податки. Тут треба дивитися ширше. Буковина відстає від ряду областей України у впровадженні альтернативних джерел енергії, як то вітрова, сонячна, біоенергетика. Так ось, наші спиртзаводи можуть бути потужними виробниками біоетанолу, адже пропозиція від фермерів, котрі вирощують рапс та сою тут достатня, наряду з пшеницею та кукурудзою. Це означає, що Лужанський спиртзавод фінансово підтримуватиме як аграріїв, так і ОТГ сусідніх районів», – коментує Іван Рибак.
Працівники Лужанського спиртзаводу страйкують проти закриття підприємства
 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж