Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Садовий пояснив, чому варто купувати вживаний електротранспорт

До придбання громадського транспорту необхідно підходити збалансовано Чернівці – не єдине місто, де існують проблеми з громадським транспортом. В Україні немає жодного населеного пункту, який би не переживав труднощів у цій галузі. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів мер Львова Андрій Садовий, який днями завітав до нашого міста.
 
За його словами, раніше міські пасажирські перевезення були вигідним бізнесом. Сьогодні ж рентабельність цього виду підприємництва упала. Тому транспортним забезпеченням у нинішніх умовах повинна опікуватися міська влада.


 
– Цьогоріч ми плануємо придбати 150 нових автобусів та 30 вживаних трамваїв із Німеччини, які вже пройшли капремонт. Так, ми надаємо перевагу саме вживаному електротранспорту. Річ у тому, що до питання закупівлі громадського транспорту необхідно підходити збалансовано, адже оновлення автопарку – вкрай дорогий процес, – розповів мер Львова.
 
Зокрема, Андрій Садовий зазначив, що один новий трамвай вартує більше мільйона євро, що для Львова є дуже великими коштами. Натомість, вживані в рази дешевші – їх можна придбати по 10 тисяч за одиницю, і така машина прослужить ще 10 років.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж