Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У громадському транспорті Львова усі пільговики їздять безкоштовно, – Садовий

Тоді як подібна ініціатива партії «Рідне місто» не знаходить підтримки у чернівецьких владників 
Мер Львова Андрій Садовий поділився у Чернівцях досвідом розвитку громадського транспорту у своєму місті. Так, у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» він зазначив, що цього року львівська влада придбає 150 нових автобусів та 30 вживаних трамваїв. Попри чималі витрати на оновлення автопарку, міський голова Львова запевняє, що вартість проїзду збільшувати у муніципальному транспорті не будуть.
 

 
– Ми не плануємо міняти ціни на проїзд. Люди зараз бідні і не мають змоги платити дедалі більше за користування громадським транспортом. Мало того, всі пільгові категорії громадян у нас безкоштовно користуються автобусами, тролейбусами та трамваями, – розповів Андрій Садовий.
 
За словами львівського міського голови, чимало людей наразі зловживають цим та неправомірно користуються пільгами. Проте, невдовзі львівська влада планує розпочати боротьбу з недобросовісними пасажирами. Це дозволить добитися компромісу: соціально незахищені верстви населення і надалі матимуть змогу їздити безкоштовно, а перевізники не отримуватимуть збитків через громадян, які незаконно користуються правом на безкоштовний проїзд.
 
Зазначимо, що партія «Рідне місто» у Чернівцях протягом кількох років виступає за відновлення соціального проїзного для незахищених верств населення. Поки що ця ініціатива не знайшла підтримки у міської влади.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж