Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівецькій області намагалися ввезти фрукти за підробленими документами

Чоловік намагався ввезти товар на суму 334 тисячі гривень У Чернівецькій області намагалися ввести товар на територію України, використовуючи «схему» заниження вартості.
25 червня співробітники обласного управління захисту економіки спільно із працівниками Чернівецької митниці ДФС виявили та задокументували факт незаконного ввезення на митну територію України товарів за підробленими супровідними документами.

Під час огляду вантажу водій надав документи, згідно з якими ввозить фрукти на суму 334 тисячі гривень. Однак під час проведення перевірки було встановлено, що ТОВ, яке займалося цією купівлею, не мало жодних зовнішньоекономічних контрактів, не здійснювало декларування товарів та не отримувало їх. Таким чином супровідні документи на вантаж містили ознаки підробки. Крім того, фактична вартість продукція удвічі більша, аніж та, яка вказана в документах.

Митники склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 483 (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України. На підставі ст. 511 (Тимчасове вилучення товарів, транспортних засобів і документів) Митного кодексу України тимчасово було вилучено товарів понад 20 тон вантажу, повідомляє прес-служба Управління захисту економіки у Чернівецькій області.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж