Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Експеримент із маршрутками – знущання над чернівчанами, – Володимир Бешлей

Депутат назвав скорочення автобусів прихованим підвищенням тарифу
Депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей під час сесії міської ради розкритикував ініційовану мерією оптимізацію маршруток у Чернівцях.

«Цей експеримент є знущанням над чернівчанами. Ліквідовано маршрути №11, 12. Маршрути, які, фактично, забезпечували транспортне сполучення центру з великими спальними районами.

В принципі, ідея гарна. Ми маємо звільнити центр від автобусів, які накладаються на тролейбусні маршрути. Але в цій сесійні залі ухвалили умову, що мерія має забезпечити інтервал руху тролейбусів від 5 до 10 хвилин. Що ми сьогодні маємо? Зняли з цих маршрутів 10 автобусів, а тролейбусів не додали. В результаті тролейбус їде з інтервалом 40 хвилин. Люди стоять на зупинках, бо немає чим добратися додому. А коли приїжджає тролейбус, то не можуть у нього потрапити, тому що він переповнений», – зазначив Володимир Бешлей.

Також він зауважив, що ввечері людям немає чим дістатися до додому, адже, на відміну від маршруток, тролейбуси після 23:00 не їздять.

Депутат вкотре звернув увагу на проблеми транспортного сполучення мікрорайону «Калічанка» з центром міста. В рамках експерименту рух маршрутки №10 скоротили до вулиці Шкільної. Але найголовніше те, що, попри обіцянки чиновників збільшити кількість автобусів на 10-му маршруті, цього так і не сталося.

– Вважаю, що у такий спосіб відбулося приховане підвищення тарифу, адже відстань зменшилася, – зазначив депутат.
Володимир Бешлей також закликав Олексія Каспрука вирішити транспортну проблему мешканців Калічанки, інакше люди не витримають та прийдуть під міську раду.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж