Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко вимагає збільшити виплати на дитину

Щоб малюки росли у родині 
 
Повернути землю у власність соціально-реабілітаційного центру «Надія» у місті Лубни Полтавської області пообіцяв Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії приїхав привітати із Днем Конституції вихованців закладу, де йому пожалілися на проблему. Розповіли, що раніше земельна ділянка була на балансі «Укрзалізниці». Підприємство передало її місту, але міська влада не може передати її центру, бо «Укрзалізниця» гальмує процес оформлення документів.
 
«Я зателефоную міністру інфраструктури Володимиру Омеляну і зроблю все, щоб вирішити цю проблему. Люди роблять важливу справу – виховують таких особливих діток, а вже 10 років не можуть отримати акт на землю. Ми допоможемо центру», – наголосив лідер РПЛ, повідомляє прес-служба політичної сили.
 
Діти зустріли політика піснями і танцями, а він привіз їм смаколики та велику пральну машину. У центрі «Надія» – понад 30 вихованців. Це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні та з сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Олег Ляшко розповів, що потрібно, аби батьки не залишали дітей в інтернатах.
 
«Я сам виріс в дитячому будинку та інтернаті. І знаю, як це важко. Найкраще, коли дитина виховується в сім'ї. Але зараз молоді сім’ї не народжують дітей, бо не мають, де жити, працювати і не знають, як прогодувати ту дитину. Тому потрібна максимальна державна підтримка сімей. Ми пропонуємо кредити на придбання житла для молоді, радикальне збільшення державної допомоги на догляд за дитиною та оздоровлення. Але головне – це робота і гідна зарплата, щоб кожна дитина росла в сім'ї, де буде достаток», - зазначив Ляшко.
 
Крім того, лідер РПЛ ініціює збільшити виплату за народження дитини.
 
«Хто може прогодувати дитину на 800 гривень в місяць чи 30 тисяч за народження дитини? Всі ці суми треба переглядати для того, щоб збільшити народжуваність, щоб дітей не залишали в інтернатах і вони були в сім'ях. Наші ключові вимоги: збільшити оплату за народження дитини, за догляд за дитиною, відновлення програм оздоровлення дітей. Бо у людей немає грошей оздоровити дитину чи поїхати відпочити. Це неправильно. Кошти мають на це бути!», – підкреслив Ляшко.

Ляшко вимагає збільшити виплати на дитину

 

Ляшко вимагає збільшити виплати на дитину

 

Ляшко вимагає збільшити виплати на дитину

 


 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж