Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинців безкоштовно обстежать у медичному містечку на Петрівському ярмарку

У ньому працюватимуть близько двох десятків фахівців 
7 липня у рамках проведення «Петрівського ярмарку-2018» в Чернівцях працюватиме масовий соціальний профілактично-оздоровчий проект «Медичне містечко».

Мешканцям Чернівців та області, гостям «Петрівського ярмарку» буде запропоновано ряд безкоштовних медичних послуг.
Зокрема заплановано проведення для всіх охочих електрокардіографії, дерматоскопії,  флюорографічного обстеження, експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію, визначення показників артеріального тиску, вимірювання рівня цукру в крові, скринінг слуху у немовлят. Крім того, буковинці зможуть отримати консультації різних медичних фахівців: кардіолога, онкодерматолога, онколога, ендокринолога, дерматовенеролога, стоматолога, флеболога (судинного хірурга), невропатолога, хірурга-проктолога, а також з питань профілактик та протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, ведення здорового способу життя тощо.
Буковинців безкоштовно обстежать у медичному містечку на Петрівському ярмарку
Особливістю цьогорічного «Медичного містечка» стане те, що під час його роботи сімейні лікарі здійснюватимуть консультації щодо ходу національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», вибору лікаря первинної медичної допомоги та підписання декларацій.

У рамках проекту також відбудеться майстер-клас з надання першої домедичної допомоги та буде проведено опитування і дослідження щодо дотримання здорового способу життя та донорства крові.

Окремо здійснюватиметься трансляція пізнавальних фільмів з профілактики та протидії онкозахворюванням.

«Медичне містечко» працюватиме 7 липня з 9.00 до 14.00 за адресою: м. Чернівці, вул. ім. О. Гузар (біля центрального входу до стадіону «Буковина»), повідомляє КМУ «Обласний центр здоров’я».скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж