Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівці поволі йдуть на дно

У програмі «Чорним по білому» – суб’єктивні підсумки тижня
Місія неможлива: вижити в Чернівцях, або Останні повідомлення з «Народного фронту».

У програмі «Чорним по білому» – суб’єктивні підсумки тижня.

«Чернівці поволі йдуть на дно. Провалюються – в буквальному розумінні цього слова. 28 червня мешканці зафіксували перші провали недавно відремонтованої вулиці Богдана Хмельницького. Судячи з усього, бруківка не витримала ремонтів і злив. Частину вже змило до вокзалу. Та, що залишилась, осяде у землі.


Ця ластівка не перша і, я думаю, не остання. Щоби зрозуміти, на чому ми стоїми, достатньо лише прочитати заголовки трьох останніх місяців. Першою, 3 квітня – провалилась вулиця Саксаганського. 4 травня – вулиця Кармелюка.

29 травня – відкрилась діра в безодню на вулиці Котляревського – символічно, біля будівлі обласної державної адміністрації.
17 червня – глибокий провал на вулиці Героїв Майдану. Причини провалу не встановлені.

Всього через день, 18 червня почала провалюватись вулиця Федьковича. 28 червня – ями на Хмельницького, і вже 1 липня – діра на вулиці Шіллера, поряд із чернівецьким театром.

2 липня – нагадав про себе давно забутий провал на вулиці Шептицького. І боюсь, що в ряді катастроф останніх років цей провал, для міської влади, не останній.

Місто впевнено, на-по-лег-ли-во провалюється в безодню безгосподарності і бюрократизму», – наголошує ведучий Святослав Вишинський.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж