Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На розвиток транспортної системи Чернівців щороку виділяють мільйони, – Продан

Однак мерія ці гроші не використовує 
Транспортний експеримент у місті продемонстрував, що Чернівці перейшли в режим ручного керування міського голови. Адже все, що стосується громадського транспорту, – компетенція виключно виконавчого комітету. Про це у прямому ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

 
– Експеримент із транспортом? Насправді це експеримент над чернівчанами. Замість того, щоби провести вивчення пасажиропотоку і, виходячи з цього, розробити нову маршрутну сітку, в мерії просто беруть і проводять експеримент.
 
Це хибний шлях. І ми бачимо, до чого це призводить. Фактично, до колапсу в місті. Обурені люди вже збираються перекривати дороги, – заявив Василь Продан.
Водночас, у нинішній ситуації тролейбусне управління, як тимчасова «затичка», не здатне повністю вирішити проблему нестачі десятків автобусів та скасування низки маршрутів. Адже одночасно на лінію можуть вийти не більше 48 тролейбусів. При потребі у мінімум 100 машин.

– Депутати приймають чимало рішень, та не всі з них виконує мерія. Зокрема, гроші на розроблення транспортної системи і вивчення пасажиропотоку виділяють щороку, починаючи з 2015-го. Проте кошти не використовують. Цього року у міському бюджеті заклали 2 мільйони гривень для цього проекту. Та зрушень щодо цього питання немає досі, – резюмував Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж