Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На вулиці Ентузіастів тепловики залишили відкритою величезну яму

Кажуть, вже замовили нову плиту, щоб її закрити Велика незакрита яма із тепловими трубами та ще й водою на дні завдає чимало незручностей мешканцям вулиці Ентузіастів.
Світлину незакритої теплової камери на своїй сторінці у суспільній мережі facebook опублікував Микола Гунько.

За словами мешканців, плиту, що накриває труби, забрали приблизно місяць тому, і територія була необгороджена, повідомляє ТРК «Буковина». Із ями йде неприємний запах, до того ж, поруч розташований дитячий майданчик, де бавляться діти.
Люди викликали рятувальників, котрі небезпечне місце обгородили.
На вулиці Ентузіастів тепловики залишили відкритою величезну яму
Як зазначив директор «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук, плиту, що накривала теплову камеру, зняли, бо вона віджила свій вік. На її місце замовии нову.

– Плита на теплову камеру, її в магазині купити неможливо, її треба замовити на заводі-виробнику. Ми таку плиту замовили, і коли вона буде, нам сказали через 10 днів, приблизно, ми її заберемо і поставимо на місце, – зазначив Олександр Меленчук.
Після розголосу в соціальних мережах, у міському комунальному підприємстві «Чернівцітеплокомуненерго» дали розпорядження начальнику теплового району щодня перевіряти обгородження, щоби не стався нещасний випадок.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж