Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук ігнорує звернення чернівчан на догоду політичним амбіціям, – депутат

Мер відмовляється від найбільшого перевізника та залишає місто без 45 автобусів Транспортний експеримент у Чернівцях збільшив тривалість пересування містян на 20-40 хвилин. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив депутат міської ради Володимир Бешлей.
 
– При цьому мер просто відмовляється від 45 автобусів, що були власністю підприємства «Чернівці-2004». На мою думку, це результат необдуманих рішень, – каже депутат.
 
За словами Володимира Бешлея, нині мер звинувачує всіх. Міська рада попереднього скликання була для нього поганою, як, власне, і нинішня. Натомість співробітники, а особливо керівний склад управлінь та департаментів мерії, вочевидь вважають себе вкрай ефективними менеджерами та отримують по 205% премії.
 
– Протягом трьох років міська влада не здатна вирішити питання транспортного сполучення на Калічанці. Люди змушені їхати за пересадками і витрачати по 8 гривень лише в один бік. Ми придбали 2 автобуси, які Каспрук, не виконавши рішення, поставив на інший маршрут. Згодом депутатський корпус підтримав виділення 12 мільйонів гривень на закупівлю 6 автобусів, яких так і не закупили. Нарешті придбали тролейбуси на автономній ході, пообіцявши використовувати їх і для жителів цього мікрорайону. Але знову обіцянки залишилися лише словами, – каже депутат.
 
– Я неодноразово попереджав мера про те, що люди обурені. Він продовжував ігнорувати як їхні звернення, так і мої попередження. Це й призвело, врешті-решт, до перекриття вулиці Калинівської. Вкотре виділені депутатами гроші не освоюються владою. Особисто я не буду більше голосувати у питаннях виділення коштів. Куди ці гроші витрачають? Подібна ситуація не лише в транспортній галузі. Скільки грошей ми виділяли на закупівлю техніки, обладнання і матеріали МіськШЕПу, та підприємство все одно залишається збитковим, – заявив Володимир Бешлей.
 
Водночас, зі слів депутата, мер вчергове влаштовує показовий конкурс серед перевізників, який знову нічого не змінить у транспортному господарстві міста.
 
– Серед кого проводити конкурс? В місто зайшов хоч один перевізник? Натомість через власні образи він викидає з ринку перевезень чи не єдиного перевізника, який надавав розрахунки по тарифу, платив усі податки, його водії були вдягнені в білі сорочки, а автобуси ходили, як за годинником, – каже Володимир Бешлей.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж