Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині завершився баскетбольний «Referee Summer Camp 2018»

У заході взяли участь представники 5 областей України

Впродовж трьох днів у Чернівцях відбувався «Referee Summer Camp 2018» для молодих баскетбольних арбітрів західного регіону. Захід проводився Федерацією баскетболу України та Чернівецькою обласною федерацією баскетболу. До «Referee Summer Camp 2018» залучилися 19 учасників з Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Волинської областей.

 

Учасники отримали не лише базову програму знань з суддівства, але й встигли скласти теоретичний іспит на знання правил, пройти тести з фізичної підготовки, а також проявити себе у якості арбітра. Цікаво, що більшість учасників табору поки що не мають досвіду роботи на матчах. Тому «Referee Summer Camp 2018» став для них першим вагомим кроком у суддівській діяльності. 

 

Своїми враженнями від заходу поділився регіональний інструктор ФБУ Ігор Труш. «Враження від проведення табору лише позитивні. Відбувалася активна дискусія. Учасники заходу постійно ставили запитання. Сподіваюся, що та інформація, яку ми надали, допоможе учасникам у майбутньому. До речі, подібний табір ми проводимо вже вдруге. Минулого року захід відбувався у Рівному. А цьогоріч Чернівецька обласна федерація баскетболу висловила бажання провести табір арбітрів на Буковині. Ми плануємо проводити табору щороку для того, щоби визначати молодих арбітрів, яких згодом будуть рекомендовані для обслуговування матчів чемпіонату України. Щодо буковинських учасників заходу, то є молоді хлопці, які обізнані з баскетболом. А організація суддівського табору у Чернівцях була на високому рівні», - зазначив фахівець з Рівного.

 

А ось арбітр вітчизняної Суперліги Денис Поворознюк зауважив: «Приємно, що зібралося багато людей, які хочуть пізнати правила баскетболу та залучитися до суддівства. Учасникам є над чим працювати. Якщо вони рухатимуться у правильному напрямку, то їм усе вдасться».

 

За словами президента Чернівецької обласної федерації баскетболу Олександра Тюріна, буковинський суддівський корпус потребує поповнення. «Щодо проведення подібного табору ми говорили давно. Зараз відбувається зміна поколінь. У Чернівцях не вистачає баскетбольних арбітрів. Нам треба якісно підготувати арбітрів для обслуговування наших місцевих змагань. Необхідно також щоби буковинські молоді арбітри отримали можливість обслуговувати матчі чемпіонату України. А надалі будуть вже семінари з ліцензуванням. Сподіваюся, що вже цьогоріч ми отримаємо суддівське поповнення», - сказав Олександр Юрійович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж