Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

За п'ять років купівельна спроможність кожного українця впала в кілька разів

Неможливо побудувати успішну країну, не маючи орієнтирів – економічних, політичних, моральних За останні п'ять років купівельна спроможність кожного українця впала в кілька разів – економічна ситуація в Україні сьогодні абсолютно близька до краху.
 
Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».
 
«Неможливо побудувати успішну країну, не маючи орієнтирів – економічних, політичних, моральних. Ось в економіці – куди ми йдемо? Українці не гірше за мене за своїм холодильником і своїм життям знають, що за останні п'ять років купівельна спроможність практично кожної людини зменшилася в кілька разів – у декого в 2, а то й і в 50. Сьогодні ми вже не можемо собі дозволити навіть четвертої частини того, що могли! Економічна ситуація в Україні абсолютно близька до краху », – констатував політик.
Він висловив упевненість, що сьогодні Україна має серйозні проблеми і з політичним курсом.

«Ми посварилися практично з усіма сусідами. Сьогодні українці очікують зустрічі Путіна і Трампа (президентів РФ і США – Володимира Путіна і Дональда Трампа, – ред.), щоб дізнатися, що вони для нас вирішать. Меркель (канцлер Німеччини Ангела Меркель, – ред.) з Макроном (президент Франції Еммануель Макрон, – ред.) просувають свою ідеологію – і нас там вже теж немає. Ми зайшли в політичний глухий кут, а куди рухатися – ми не знаємо.
Єдина нормальна пропозиція, яка була, – це те, що партія «За життя» пропонувала з самого початку: нейтральна незалежна країна, яка виграє на вдалому територіальному розташуванні. Ми зараз розгубили десятки і сотні людей і країн, які підтримують нас. І до чого прийшли? Ні до чого, на жаль!», – підкреслив парламентар. 
За його словами, сьогодні «патріоти, які під час Майдану були совістю країни», перейшли в бізнес. «З точки зору моралі заглиблюватися не буду. Ви прекрасно розумієте, що сьогодні панує «людина з рушницею». Сьогодні на очах усіх порушуються закони в парламенті. Сьогодні депутати голосують трьома ногами і шістьма руками – і кажуть потім, мовляв, я думав, що цей закон правильний. Тобто тут у нас теж тупик. Патріоти сьогодні, які, здавалося б, стали совістю країни, раптом – раз – і перейшли в бізнес практично всім складом », – розповів лідер партії «За життя».

Він переконаний, що зараз наше головне завдання – не дати шанс тим, хто грабував країну 27 років, продовжувати це робити і далі. «Буквально кілька років тому кожен з теперішніх можновладців виступав і говорив, що останні стільки-то років країну грабували, і ось зараз ми прийшли, і ось зараз все зробимо як треба. На превеликий жаль, через 7-9 місяців (перед наступними виборами, – ред.) Ми почуємо ту ж саму пісню  

У мене одне побажання – давайте захочемо, щоб ті, хто 27 років грабує країну, не отримали шансу робити це в наступні роки. Тому що у нас парадокс – ніщо так не дивує українців після виборів, як зроблений вибір. Тому на майбутні вибори треба йти з розумом – і голосувати за тих, хто не був при владі і не грабував раніше нас з вами!», – резюмував Вадим Рабинович.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж