Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук збрехав про 12 мільйонів на зливову мережу біля вокзалу

Мер Чернівців остаточно заплутався у власній брехні
Мер Чернівців Олексій Каспрук остаточно заплутався у власній брехні з приводу того, що минулого року уряд, нібито, виділив 12 мільйонів гривень на заміну зливових мереж біля Чернівецького залізничного вокзалу.

Півтора тижні тому голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, пояснюючи ситуацію з систематичними підтопленнями вокзалу, повідомив, що ці кошти не могли бути освоєні через те, що у Ратуші не зробили жодних кроків щодо розробки відповідної проектно-кошторисної документації.

«Коли підтоплення вперше трапилися торік, Уряд виділив 12 мільйонів гривень, щоб ліквідувати проблему. Та, аби ці гроші освоїти, треба було провести засідання комісії, крім того, необхідно визначити рівень надзвичайної ситуації та розробити відповідну документацію. Цих речей у мерії не зробили. У зв’язку з цим гроші повернули назад у бюджет, як невикористані», – зазначив губернатор Буковини.

На своєму останньому брифінгу Каспрук спробував спростувати слова Фищука.

«Не 12, а 15 мільйонів він говорив. Кошти ніхто не виділяв. Я йому нагадав, коли зустрілися, що кошти не були виділені. Відповідно їх не можна було ні освоїти, ні не повернути назад до державного бюджету. Ще раз нагадую, прем’єр-міністр дав доручення вивчити питання виділення коштів», – повідомив Каспрук.

А тепер пригадаємо події річної давнини. Вже на першому своєму брифінгу, після того як у червні 2017 року внаслідок злив вокзал затопило, Каспрук впевнено заявив, що є проект реконструкції зливових мереж біля вокзалу і залишається тільки одна проблема: знайти гроші. Каспрук пише листа прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням виділити 12,3 мільйони гривень (документ нижче).

Ситуацією миттєво вирішує скористатися однопартієць Каспрука по «Народному фронту», нардеп Максим Бурбак, який на своїй сторінці у facebook рве на собі «тільняшку» і запевняє, що він і тільки він особисто переконав Гройсмана виділити ці гроші.
Каспрук збрехав про 12 мільйонів на зливову мережу біля вокзалу 
Апофеозом цього пафосу стає повідомлення на офіційному сайті Чернівецької міської ради, у якому чорним по білому написано, що «Кабінет міністрів України виділив 12,3 млн грн. на облаштування зливної системи на вокзалі у місті Чернівці». Не пообіцяв виділити, а саме виділив!!!
Каспрук збрехав про 12 мільйонів на зливову мережу біля вокзалу
Щоправда, досить швидко з’ясувалося, що ніякого проекту реконструкції, в принципі, у природі не існує. І це визнав тодішній директор Департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик.

От тільки питання, навіщо Каспрук цинічно брехав чернівчанам рік тому, а тепер намагається недолуго виправдатися, залишається відкритим…

Захар Подкидишев, «Чернівці Таймс»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж