Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Президентом українці найбільше хочуть бачити Юлію Тимошенко

Головними загальнодержавними проблемами громадяни продовжують вважати війну на Сході України і корупцію Лідером у президентській гонці українці бачать очільницю «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Згідно з дослідженнями Соціологічної групи«Рейтинг», за неї зараз готові проголосувати 17,1% громадян, які вже визначилися з вибором. Найближчий переслідувач – Анатолій Гриценко, за якого зараз проголосували б 9,7% українців. Першу трійку замикає Юрій Бойко із 8,9%. Далі потенційні кандидати в Президенти України розташувалися наступним чином: Володимир Зеленський (8,5%), Олег Ляшко (8,1%), Петро Порошенко (7,8%), Святослав Вакарчук (6,6%), Євген Мураєв (4,2%), Вадим Рабінович (3,7%), Олег Тягнибок (2,6%), Андрій Садовий (2,2%), Сергій Тарута (1,5%), Арсеній Яценюк (1,3%) та Роман Безсмертний (1,2%).
 
Три чверті опитаних вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, 13% – висловлюють протилежну думку, 12% – вагаються з оцінками у цьому питанні.
Головними загальнодержавними проблемами українці продовжують вважати війну на Сході України і корупцію. Водночас, на особистісному рівні, в українців переважають проблеми соціального характеру: низькі зарплати і пенсії, а також високі тарифи.

Переважна більшість громадян підтримують прозахідну інтеграцію. За вступ до ЄС – 50%, проти – 28%. Крім того, за євроатлантичну інтеграцію (вступ до НАТО) – 42%, проти – 35%.
 
Якщо обирати між напрямками інтеграції в економічні союзи, 42% опитаних підтримують вступ до Європейського Союзу, 36% – за рівновіддаленість від Росії та ЄС. Вступ до Митного Союзу підтримують 11%, стільки ж – ще не визначилися.
 
При цьому прихильники рівновіддаленості переважають у південних та східних регіонах (40-45%). Прихильників вступу до Митного Союзу на Півдні удвічі менше, ніж прихильників євроінтеграції, а на Сході їхня кількість майже однакова.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж