Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Знімати недоторканність з президента, суддів та нардепів треба одночасно», – Рабінович

На його думку, якщо зняти недоторканність тільки з депутатів, то виникає реальна загроза зникнення українського парламентаризму
Необхідно одночасно зняти недоторканність з президента, суддів і народних депутатів України. 
 
Таку думку висловив парламентарій і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна», відзначивши при цьому, що голосів для скасування депутатської недоторканності у Верховній Раді немає.
 
На його думку, якщо зняти недоторканність тільки з депутатів, то виникає реальна загроза зникнення українського парламентаризму, адже тоді депутати стануть повністю керованими.

«Зняття депутатської недоторканності в нинішніх умовах з окремих депутатів зробить з цього залу парламенту 423 слухняних болванчика, які будуть голосувати, безумовно, тільки за те, що скаже Банкова. І ми не віримо правоохоронним органам. Якщо ми позбавляємо сьогодні депутатів права щось говорити, навіщо тоді парламент, давайте його розпустимо», – обурюється політик.

Разом з тим, лідер партії «За життя» не вірить в зняття депутатської недоторканності до майбутніх виборів.

«Я пам'ятаю, як всі, хто зараз при владі, перед своїм приходом обіцяли зняти депутатську недоторканність. Взагалі у мене таке враження, що стародавнє прислів'я «дурням закон не писаний» і депутатська недоторканність якось поєднуються. Насправді нічого не буде і ніхто нічого не зніме. Залишилося всього пару днів, і парламент після великих канікул вступає в передвиборний період», – підкреслив парламентарій.

Раніше Вадим Рабинович засумнівався в дієздатності нинішнього депутатського складу, зазначивши при цьому, що в парламенті склалася кон'юнктура, при якій «чим менше ти голосуєш, тим менше наносиш шкоди країні».

«Я ніколи не голосував разом з БПП і «Народним фронтом» ні за бюджети уряду Яценюка, ні за бюджети Гройсмана, ні за «судову реформу», так як це робив, наприклад, «Опозиційний блок». Я жодного разу не був в «Феофанії» і не скористався компенсацією за перельоти чи житло... Я вже зараз серйозно думаю про те, чи маю я моральне право перебувати в такий Раді. Кожен політик, що поважає себе, повинен зрозуміти: ця Рада антинародна, вона не робить життя людей кращим, заможнішим, багатшим, тут немає коаліції, немає нормальної опозиції, це Рада щоденного порушення законів і Конституції», – резюмував лідер «За життя».

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж