Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» поступилася «Калушу» у серії пенальті

Чернівецька команда припинила виступи у Кубку України

Чернівецька «Буковина» розпочинала сезон матчем першого попереднього етапу Кубку України. Підопічні Віктора Мглинця грали на виїзді з ФК «Калуш». Місце у стартовому складі гостей отримали одразу 6 новачків (Павлюк, Віксич, Понєдєльнік, Заїченко, Ткаченко, Масікевич). Цікавим для буковинських уболівальників був і склад «Калуша». У лавах представників Івано-Франківської області грали екс-нападники «Буковини» Олександр Кохман та Ярослав Матвіїв.

У дебюті матчу гравці «Калуша» кілька разів потурбували голкіпера «Буковини» Богдана Степаненка, однак воротар чернівецької команди без труднощів впорався з «пострілами» гравців суперника. Зрештою, активнішими на полі були гравці «Буковини». А на 20 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах господарів. Футболісти чернівецької команди розіграли кутовий, м’яч потрапив до Антона Батрака, який завдав удару по воротах «Калуша». На «постріл» капітана «Буковини» зреагував Роман Герич, однак новачок чернівецької команди Андрій Понєдєльнік зумів завдати влучного удару.

Господарі мали шанси відігратися ще у першому таймі. На 27 хвилині зустрічі м’яч навіть влучив у стійку воріт «Буковини». Зрештою, підопічні Віктора Мглинця могли збільшити свою перевагу в рахункові. Зокрема, на 41 хвилині гри на удар Ладіка Мелконяна зреагував Роман Герич.

На початку другого тайму гравці «Калуша» мали чудовий шанс зрівняти рахунок, однак екс-гравець «Буковини» Ярослав Матвіїв якимось дивом у ворота не влучив. Зрештою, підопічні Василя Малика зрівняли результат. На 65 хвилині арбітр гри вирішив, що захисник «Буковини» Микола Павлюк порушив правила у власному штрафному майданчику та вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Юрій Голубка. Ще до завершення основного часу новачки «Буковини» Євген Заїченко та Денис Ткаченко завдавали удари по «рамці» господарів, однак рахунок не змінився – 1:1.

У додатковий час гравці «Буковини» мали більше шансів схилити шальки терезів на свій бік. На 102 хвилині не зміг добити м’яч у ворота суперника Олександр Жумига. А через 14 хвилин той же Олександр Жумига не спромігся переграти Романа Герича.

Переможець матчу визначався у серії післяматчевих пенальті. Героєм футбольної лотереї став голкіпер «Калуша» Роман Герич, який зумів відбити удари гравців чернівецької команди Ладіка Мелконяна та Дениса Ткаченка. Воротар «Буковини» Богдан Степаненко зреагував на «постріл» Андрія Драгана. Поступившись у серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:4, чернівецька «Буковина» припинила виступи у Кубку України.

ФК «Калуш» - «Буковина» (Чернівці) – 1:1 (0:1), серія пенальті – 4:3

18 липня 2018 р. Калуш. Стадіон «Хімік».

Арбітр – Райда (Іршава, Закарпатська область), асистенти арбітра – Кравченко, Вдовіна (Львів), четвертий арбітр – Романюк (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу - Карп’як (Львів).

«Калуш»: Герич, Олевич, Дедух (Танчин, 62), Гончар (Мись, 110), Заваляк, Скакун, Ілюк, Матушевський, Кохман, Матвіїв (Драган, 67), Голубка (Денега, 72). Запасні: Б. Кузів, Іванченко, Гудак. Головний тренер – Василь Малик.

«Буковина»:Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Віксич, Павлюк, Ткаченко, Мелконян, Заїченко, Р. Кузів (Жумига, 86; Раулюк, 120+2), Батрак, Масікевич (Луцик, 61). Запасні: Гуцул, Рудич, Нікифоряк, Мунтян. Головний тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Понєдєльнік (20), Голубка (66, з пенальті).

Попередження: Голубка (64), Жумига (90+1), Батрак (90+2), Ілюк (101), Денега (105).

Пенальті забили: Танчин, Денега, Скакун, Мись – Раулюк, Батрак, В.Кузів.

Не забили: Драган (воротар) – Мелконян, Ткаченко (воротар).