Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Опалювальний сезон у Чернівцях може не розпочатися

Тепловики винні за газ майже 10 мільйонів гривень 
«Чернівцітеплокомуненерго» винне газовикам 9 мільйонів гривень, а до того ще й 960 тисяч гривень штрафних санкцій і пені. Про це в ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив голова правління ПАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда. А відтак невідомо, чи будуть батареї у квартирах чернівчан узимку теплими.

– Жодна організація в Україні не може змусити наше підприємство розпочати опалювальний сезон за наявності боргу, – зазначив Віктор Горда.
 
Доки тепловики не розрахуються за вже поставлену послугу, газу не отримають. Тим часом, у міській раді немає якихось рухів, перемовин, проектів про те, як повертатимуть борг, каже Віктор Горда.

Існує також проблема із постачанням газу до бюджетних установ.
– Не знаю, яким чином, але у нас виграють компанії, які зареєстровані на захопленій території, підприємства, що протягом багатьох опалювальних сезонів неправомірно підвищували ціни, і через це були відкриті кримінальні справи. Ми очікуємо серйозних проблем, там де комерційні організації, не маючи підтвердження наявності обсягів природнього газу, укладають угоди із бюджетними установами, – розповів Віктор Горда.  
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж