Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» перемогла на виїзді тернопільську «Ниву»

Підопічні Мглинця реабілітувалися за поразку від "Чайки"

У другому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» протидіяла на виїзді команді «Нива» (Тернопіль). Якщо порівняти із матчем проти «Чайки», то у складі буковинської команди сталися зміни. Місце у стартовому складі отримали Валентин Рудич і Роман Кузів.

На 9 хвилині зустрічі штрафний з лівого флангу виконував Ігор Гатала, а ось екс-футболіст «Буковини» Олексій Литовченко зумів завдати удару головою – м’яч пройшов повз «рамку» чернівецької команди. Через дві хвилини той же Олексій Литовченко зумів обіграти Андрія Понєдєльника та пробив у ближній від голкіпера «Буковини» Богдана Степаненка кут воріт. Богдан зумів ліквідувати небезпеку.

А вже на 24 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах «Ниви». Штрафний з правого флангу виконував Руслан Луцик, гравець тернопільської команди зумів головою вибити м’яча зі штрафного майданчику. Зрештою, м’яч потрапив до Романа Кузіва, який і завдав влучного удару.

На 31 хвилині гри підопічні Віктора Мглинця втратили стовідсоткову нагоду збільшити свою перевагу у рахункові. Віталій Кузів здійснив прохід по правому флангу та віддав пас на Віктора Масікевича, який, на жаль, не спромігся завдати влучного удару по воротах суперника. Згодом небезпечно пробивав по воротах «Буковини» Павло Макогон – м’яч влучив у поперечину.

Під завісу першого тайму «Буковина» отримала чисельну перевагу. З поля вилучили капітана «Ниви» Костянтина Пікуля.

На початку другого тайму удару по «рамці» господарів завдавав Ладік Мелконян. Голкіпер «Ниви» Максим Механів зреагував на удар нашого земляка. А на 56 хвилині на ударну позицію виходив капітан «Буковини» Антон Батрак. Після «пострілу» Антона м’яч якимось дивом оминув ворота суперника. «Нива» зуміла відповісти «пострілом» Андрія Герта – м’яч опинився в руках Богдана Степаненка.

Чудовий шанс зрівняти результат футболісти «Ниви» мали на 67 хвилині зустрічі. Після подачі Богдана Слоневського небезпечно пробивав головою Олександр Апанчук. Воротар «Буковини» Богдан Степаненко зумів ліквідувати загрозу.

На 76 хвилині гри атака за участю Антона Батрака та Євгена Заїченка завершилася результативними діями Александру – Васілє Мунтяна, який вийшов на заміну. А під завісу матчу Антон Батрак, який отримав пас від Олександра Жумиги, намагався перекинути голкіпера «Ниви», однак у ворота не влучив.

На жаль, вже у доданий арбітром час другу жовту картку отримав центральний захисник «Буковини» Олександр Віксич. Тепер Олександр не зможе допомогти чернівецькій команді у матчі з командою «Черкащина-Академія».

«Буковина» святкувала перемогу з рахунком 2:0 та реабілітувалася за домашню поразку від «Чайки» у першому турі.

«Нива» (Тернопіль) – «Буковина» (Чернівці) – 0:2 (0:1)

28 липня 2018 р. Тернопіль. Тернопільський міський стадіон.

Арбітр – Дубровець (Житомир), асистенти арбітра – Ступак (Київська область), Онищук (Житомир), четвертий арбітр – Садковський (Тернопіль), спостерігач арбітражу – Овчар (Івано-Франківськ).

«Нива»: Механів, Герт, Хруставка (Залізняк, 79), Пікуль, Макогон, Кохман (Чорномаз,77), Мороз (Апанчук 51), Волохатий (Кривий, 51), Гатала (Слоневський, 57), Волошин, Литовченко. Головний тренер – Віталій Шумський.

«Буковина»:Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Віксич, Рудич, Ткаченко, Мелконян (Раулюк, 80), Луцик (Жумига, 70), Р. Кузів (Заїченко, 46), Батрак (Нікифоряк, 90+5), Масікевич (Мунтян, 64). Головний тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Р. Кузів (24), Мунтян (76).

Попередження:Віксич (8), Герт (16), В. Кузів (45), Рудич (60), Мунтян (90+3).

20:14
У Чернівцях відбудеться прем’єра вистави «Казки на поді» українською та румунською мовами
ВІДЕО
19:55
Гроші на ЗСУ: блогер з Чернівців Лебіга та співачка Дорофєєва зібрали 5,4 млн грн під час стріму
18:49
Захисник з Буковини отримав «Сталевий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ
17:33
"Чернівціобленерго" просить зменшити споживання електрики: в енергосистемі виник дефіцит
17:15
Загарбав собі сто тисяч гривень: на Буковині судитимуть директора держпідприємства
16:33
Кілька вулиць у Чернівцях завтра весь день будуть без води
16:05
Гора Піп Іван вкрита кучугурами квітневого снігу
ФОТО
15:50
"Можете написати слава Росії": у Тернополі бібліотека відмовилася видати книжку дитині-переселенцю