Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«За життя» знає, як здійснити «українську мрію» і вивести країну з кризи, – Вадим Рабінович

Політична сила представила свою економічну програму  Сьогодні Україна, як ніколи раніше, ослаблена і зруйнована. Нинішня влада виявилася нездатною впоратися з новими викликами, і в змові з транснаціональними корпораціями завела країну в ще більшу прірву, з якої вибратися з кожним днем ​​усе важче.
 
Про це в ефірі національного телебачення заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, представляючи свою економічну програму «Українська мрія». За його словами, стратегія «За життя», розроблена спільно з провідними світовими експертами, допоможе Україні подолати кризу в найкоротші терміни. 
 
«Україна повинна стати платформою для переговорів між Заходом і Сходом» Вадим Рабинович вважає, що, незважаючи на те, що Україна всі роки незалежності розкрадали, у країни все ще залишаються хороші шанси на процвітання. «У влади немає чіткого плану розвитку України: вони не знають, яку країну хочуть побудувати. Так їм це і нецікаво. Все, що їх хвилює, – власні кишені, набиті грошима простих українців і кредитами міжнародних фінансових організацій. Але навіть в цій ситуації в України все ще залишаються хороші шанси на процвітання – потрібно лише розробити стратегію економічного відродження і почати її послідовно виконувати. І партія «За життя» спільно з провідними світовими експертами розробила таку стратегію. Програму, яка допоможе вивести країну з кризи в найкоротші терміни», – констатував політик.

Він зазначив, що з самого початку партія «За життя» заявляла, що бачить Україну нейтральною, незалежним і позаблоковою державою. «На самому початку свого заснування ми заявляли, що бачимо Україну нейтральною, незалежної і позаблоковою країною, побудованої за типом« Швейцарії Східної Європи». У нас колосальна територіальна перевага – ми знаходимося між Сходом і Заходом, ми зобов'язані це використовувати і, залишаючись нейтральними, стати платформою для переговорів і торгівлі », – розповів нардеп. Лідер «За життя» пообіцяв після перемоги партії провести референдум, щоб визначити курс розвитку країни. «Тому ми беремо на себе перше передвиборче зобов'язання – протягом трьох місяців після перемоги партії провести референдум по 10 основних питань країни: її тип, територіальний устрій, участь в міжнародних організаціях і так далі.

І, вже згідно з народним рішенням, неухильно вести країну обраним курсом», – підкреслив парламентар. «Нам треба забути економіку комунізму і перейти до нової відкритої економіки» Вадим Рабінович заявив, що програма «Українська мрія» спирається на «три кити»: банки, сільське господарство і хай-тек.
 
«Мета партії «За життя» – побудувати сильну, багату Україну, яка процвітає. Для цього ми створили велику економічну програму «Українська мрія». Ми хочемо побудувати Україну, про яку мріяли наші предки, мріють сучасники, і де захочуть жити наші діти і внуки. Перше, найнеобхідніше, що нам треба зробити, – це забути економіку комунізму, перейти до нової відкритої економіки, яка спирається на «трьох китів»: банківську систему, сільське господарство і хай-тек», – переконаний політик.

Він зазначив, що Україні необхідно прийняти закон, який прирівнює розголошення банківської таємниці до злочину проти держави і зобов'язує державу виплатити гроші вкладнику, якщо банк «пропав або зник». «Будемо говорити відверто – сьогодні система для зберігання грошей несприятлива ні на Сході, ні на Заході. Тому ми повинні прийняти закон про найжорстокішу банківську таємницю, розголошення якої буде прирівнюватися до  найважчих злочинів проти держави.
 
Також закон про банки повинен виключити поняття «лопнув банк». Якщо банк «пропав або зник», держава зобов'язана виплатити вкладнику його гроші протягом доби », – акцентував увагу лідер« За життя ». Він вважає, що вийти з кризи Україні допоможе не «договірний» великий бізнес, а середній і малий, який зараз «задушений». «Крім цього, важливо розуміти, що великий бізнес не підніме Україну – там суцільні« договорняки» з владою і спільний дружний «розпил »народного добра. Польщу та інші країни посткомуністичного табору витягнув середній і малий бізнес – в Україні від початку зарегульований, задушений нескінченними перевірками самих різних органів і неможливістю взяти кредит під адекватний відсоток. Тому ми повинні на два роки звільнити середній і малий бізнес від будь-яких перевірок і поліпшити кредитну політику. Зараз Нацбанк кредитує тільки мільярдерів, а нам треба, щоб кожен підприємець мав можливість прийти в будь-який банк і отримати під низький відсоток кредит на розвиток свого бізнесу», – констатував Вадим Рабінович.
 
Щодо сільського господарства, парламентар повідомив, що в Україні необхідно створити національний земельний банк. «Сьогодні у нас 60,4 млн га грунтів. З них засівається 42,4 млн га, при цьому 12 млн га перебувають у державній власності, але ніхто не знає, де вони, хто і що там сіє. В середньому один гектар землі передається в оренду за ціною від 400 до 1000 доларів в рік. Для прикладу візьмемо 500 доларів, майже найнижчу суму, і в підсумку отримаємо додатково 6 млрд доларів до бюджету щорічно! Ми повинні створити свій український національний земельний банк, і здавати в оренду нашу землю на довгостроковій основі українським і зарубіжним аграріям. При цьому ні в якому разі не можна дозволити владі продати землю, як того вимагає МВФ, інакше ми просто втратимо країну!» – підкреслив нардеп.
 
Третім «китом» української економіки, за словами політика, має стати хай-тек. «Треба створювати кластери – простору і міста – для залучення молодих фахівців. Сьогодні молодь України працює в сотнях західних фірм – їх треба повернути. Шлях хай-тека – це шлях високих технологій, а значить – шлях в майбутнє. Якщо вигнати за кордон останніх професіоналів в цій сфері, ми назавжди застрянемо в XX столітті з вилами і лопатами в руках. Я ще раз повторю – нам потрібно піти від сировинної моделі розвитку України, куди нас зганяють міжнародні картелі, щоб залишити тут 10-12 млн людей для свого обслуговування. Нам же треба позбавлятися від комплексів неповноцінності, «молодшого брата», і починати вкладатися в новітні технології та наукомісткі галузі. Треба створювати технологічні парки і всілякі хаби, розвивати свій людський і науково-технічний потенціал», – заявив лідер «За життя».При цьому політик зазначив, що найголовніше, без чого будь-які розмови про економіку будуть безглузді, – це припинення війни на Донбасі. І саме цим питанням треба зайнятися найперше. «Треба створити вільні економічні зони в Одесі, Львові та Харкові». Наступним кроком Вадим Рабинович бачить створення в Україні вільних економічних зон.«Нам треба створити вільні економічні зони в Одесі, у Львові та в Харкові – в великих прикордонних містах. Ще одним нововведенням для нас має стати так звана внутрішня офшорна зона на кшталт швейцарського міста Цуг, де кожна людина зможе зареєструвати компанію і платити знижені податки. Такі зони «За життя» пропонує створити в особливо складних регіонах, наприклад, в Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі », – запропонував парламентарій.
 
 Ще одним дуже важливим пунктом програми «За життя» є боротьба з корупцією. «Хоча нинішня влада абсолютно впевнена, що корупцію вона перемогла, хабарництво і раніше продовжує процвітати у всіх сферах життєдіяльності. Що потрібно зробити? Перше - це заборонити державним компаніям працювати з офшорами. Це вб'є корупцію вже на 70%. Друге – якщо партія, що перемогла формує економічний блок, опозиція бере під контроль силові структури.Тоді одні зможуть стежити за іншими. Третє – ввести виборність суддів. Сьогодні судова система України повністю підконтрольна президенту. Треба повернутися до системи виборності суддів і права їх відкликання. Наступний крок – обмеження кількості каденцій народних депутатів однієї. Парламентарій, що залишився на другий термін, - це вже потенційний злодій», – упевнений нардеп.
 
Необхідним рішенням, на його думку, є і повернення в держвласність стратегічно важливих галузей.«Перейду до одного з найбільш непопулярних рішень – повернення в держвласність стратегічно важливих об'єктів. Я – ринкова людина і виріс в бізнесі, але іншого шляху в України зараз немає. Треба повернути всі важливі галузі під контроль держави, зокрема нафто- і газовидобувну, що дозволить знизити тарифи в три рази.  Авіація, космічна сфера, порти – це все не має продаватися, це все повинно контролюватися державою, розвиватися і створювати робочі місця», – переконаний політик.
 
Він також пояснив, якого курсу України необхідно дотримуватися у зовнішній політиці. «У зовнішній політиці, переслідуючи виключно проукраїнські інтереси, ми повинні дотримуватися найкращі відносини з Європою і США. Нейтральність, позаблоковість і незалежність України, які пропонує партія «За життя», як раз це і мають на увазі.
 
У ситуації, що склалася в переговорах з нашими іноземними друзями нам треба бути максимально прагматичними і жорсткими. Через війну ми понесли величезні втрати – нам зобов'язані виділити кредити за нульовою ставкою для відновлення наших територій. При цьому за боргами, які накрутили нам за ці роки, хай зроблять відстрочку на 40-50 років, якщо не хочуть, щоб ми оголосили дефолт », – зазначив парламентар. 
 
Лідер партії «За життя» також підкреслив, що одна з виразок українського суспільства – це невиконання політиками передвиборчих обіцянок.«Я подав законопроект про введення кримінальної відповідальності за цей злочин, але цього мало. З найкращими юристами України ми розробили унікальний інструмент – договір, який буде підписувати наша партія з усіма виборцями в усіх областях, за яким ми добровільно передаємо виборцю юридичне право, в разі невиконання хоча б одного зобов'язання – відкликати нас з парламенту. І це буде працювати! » – резюмував Вадим Рабінович.  
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж