Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях виявили нелегалів з Туреччини, Індії та Молдови

Громадянина Туреччини примусово повернуть з України, а громадянину Індії на три роки заборонили в’їзд
Трьох порушників міграційного законодавства у Чернівцях виявили працівники міграціної служби спільно з правоохоронцями під час проведення операції «Мігрант». Про це повідомили у прес-службі Управління ДМС у Чернівецькій області.

Зокрема, громадянку Республіки Молдова, яка проживала за недійсним документом на право проживання в Україні, притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП. Іноземка не вжила заходів щодо вчасного обміну посвідки на постійне проживання по досягненню 45-річного віку. На неї накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 грн.

Крім цього, відповідно до вимог ст. 13 ЗУ «Про правовий статус іноземців та ОБГ» щодо громадянина Республіки Індія, в котрого наявне невиконане майнове зобов'язання перед державою, прийнято рішення про заборону в'їзду в Україну строком на 3 роки.

Поза тим, громадянина Туреччини притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, оскільки він ухилявся від виїзду з України після закінчення строку перебування. На іноземця накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі понад 5 тис. грн. Прийнято рішення про його примусове повернення з України.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж