Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович заявив про необхідність реструктуризувати зовнішні борги України

Він також запропонував заморозити виплати за зовнішніми боргами України на наступні 40 років
Зовнішні борги України необхідно реструктуризувати, оскільки в країні немає коштів, щоб їх виплачувати. Про це заявив лідер політичної партії «За життя» та народний депутат України Вадим Рабинович в ефірі телеканалу NewsOne.

«Не можна стягувати борги з України, оскільки нічого стягувати. Всі економісти знають, що в наступному році ми не зможемо обслуговувати наші зовнішні борги. Тому вони підлягають реструктуризації за прикладом Греції та інших країн», – вважає політик.

Він також запропонував заморозити виплати за зовнішніми боргами України на наступні 40 років, щоб країна могла відновити свою економіку і фінансове становище.
«Моя пропозиція для західних партнерів щодо реструктуризації зовнішнього боргу України дуже проста: ми стоїмо як форпост, охороняючи вашу західну демократію, а ви на 40 років зупиніть виплати за нашим боргами», – заявив народний депутат.
 
Без такої реструктуризації, впевнений політик, українська економіка протримається всього кілька місяців. Крім того, Вадим Рабинович нагадав, що нещодавно анонсоване підвищення тарифів на ЖКГ для населення – одна з основних вимог Міжнародного валютного фонду. На його думку, діалог з МВФ необхідно вибудовувати, враховуючи виключно інтереси власної країни і населення.

«Міжнародний валютний фонд - це фінансова організація. Нехай і займається фінансами, а не виставляє нам вимоги», – резюмував лідер партії «За життя».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж