Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» зіграла унічию з житомирським «Поліссям»

Чернівецька команда перебуває на четвертому місці

Суперником чернівецької «Буковини» у п’ятому турі друголігової першості України став колектив «Полісся» (Житомир). Підопічним Віктора Мглинця протидіяв колектив, де виступають гравці, які пограли в елітному вітчизняному дивізіоні. Щобільше, напередодні гри з «Буковини» склад житомирської команди підсилили досвідчені виконавці Олег Міщенко та Ярослав Захаревич.

Цікавості поєдинкові також додавав той факт, що у лавах «Полісся» перебувають одразу 4(!) екс-гравців «Буковини». Троє з них – Павло Іванов, Євген Немтінов та Андрій Шишигін отримали місце в основному складі гостей.

Якщо говорити про склад «Буковини», то знову на поле вийшов півзахисник Денис Ткаченко, який пропускав гру з «Вересом» через дискваліфікацію. На жаль, у звітному матчі Денис травмувався вже на 10 хвилині зустрічі.

На 25 хвилині зустрічі м’яч вперше побував у воротах «Буковини». А створили гол колишні гравці чернівецької команди Павло Іванов та Євген Немтінов. Павло обіграв Віталія Кузіва та зробив чудову передачу у штрафний майданчик «Буковини», а Євген головою переправив м’яча у ворота господарів. Можна сказати, що досвідчений захисник «Полісся» поклав шкіряну кулю на голову Немтінову.

Підопічні Віктора Мглинця швидко зрівняли результат. На 28 хвилині зустрічі капітан «Буковини» Антон Батрак виконав кутовий, а ось Александру –Васілє Мунтян випередив гравців суперника та відправив м’яча у сітку.

На 33 хвилині зустрічі дубль оформив Євген Немтінов. Отримавши передачу від Ігоря Поручинського, Євген завдав влучного «пострілу». До речі, у поточній першості України «Полісся» забило три голи. Усі вони на рахунку екс-гравця «Буковини».

Другий тайм розпочався з атак «Буковини». На 53 хвилині зустрічі на ударну позицію виходив Олександр Жумига, який після перерви вийшов на заміну. На удар Олександра зреагував голкіпер «Полісся» Олександр Литвиненко. А через 9 хвилин гравці чернівецької команди вдруге зрівняли результат. Неподалік власного штрафного майданчика проти Валентина Рудича порушив правила Ігор Поручинський та отримав жовту картку. Штрафний виконував Валентин Рудич. На «постріл» Валентина зреагував Олександр Литвиненко, однак першим на добиванні був Антон Батрак – 2:2.

«Буковина» здобула перше домашнє очко у сезоні та перебуває на четвертому місці.

Після матчу головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець сказав: «На жаль, перший тайм знову розпочався у нашому такому ключі… Незрозуміло у якому… Переляканому. Лише після перерви, коли ми поговорили по-чоловічому, а не по – дитячому, хлопці якось перебудувалися. У другому таймі щось було схоже на нашу команду, яка забиває голи та домінує на полі.

«Полісся» - дуже добре укомплектована команда. Нам, напевно, не вистачає кількох досвідчених хлопців – центрального півзахисника, центрального нападника, з яким команди почувала себе трохи спокійніше.

Є деякі проблеми у психологічному плані. Якщо Раулюку 18 років, то він виходить та десь робить помилки. Цей етап необхідно пройти. Без таких помилок навчитися неможливо. Вважаю, що у другому таймі ми виглядали непогано. Одного разу нас виручив воротар. Хоча у другому таймі ми теж могли сподіватися на перемогу. Порадувало те, що команда витримала фізично. Були важкі погодні умови. Приємно бачити те, як на останніх хвилинах п’ять гравців побігли у контратаку. Сподіваюся, що усе попереду. Нам  потрібен час для стабілізації молодих хлопців».

«Буковина» - «Полісся» - 2:2 (1:2)

19 січня 2018 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 1680 глядачів.

Арбітр – Райда (Закарпатська область), асистенти арбітра – Вашкевич (Чернігів), Хіміченко (Київська область), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Скрипак (Київська область).

«Буковина»: 1. Степаненко, 77. В. Кузів, 7. Понєдєльнік, 3. Віксич, 2. Рудич, 22. Ткаченко (5. Раулюк, 10), 10. Мєлконян, 17. Батрак (15. Нікифоряк, 78), 8. Заїченко (14. Пилишатий, 90+2), 9. Луцик (6. Жумига, 46), 20. Мунтян (19. Масікевич, 75). Запасні: 12. Гуцул, 11. Р.Кузів. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Полісся»: 23. Литвиненко, 3. Іванов, 5. Чередніченко, 4. Ходуля, 20. Поручинський (Меркушов, 79), 25. Недоля, 15. Баранов, 8. Шишигін (19. Дячук, 55), 11. Немтінов (99. Міщенко, 63), 9. Захаревич, 7. Шаврін. Запасні: 1. Мозіль, 14. Демчик, 6. Кузнєцов, 13. Сокуренко. Головний тренер – Олександр Призетко.

Голи: Немтінов (24, 33), Мунтян (28), Батрак (62).

Попередження: Луцик (45+1), Немтінов (49), Поручинський (60), Недоля (60), Заїченко (69), Рудич (76).