Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Опозиція має відстоювати інтереси народу, а не вислуховувати іноземних дипломатів», – Рабінович

На думку політика, українська влада не повинна слухати чиновників з інших країн, тим більше, якщо вони «диктують тарифи і змушують вбивати власний народ»
Опозиція повинна відстоювати інтереси народу, критикувати владу, а не просто вислуховувати настанови іноземних дипломатів про те, як підвищенням цін на комуналку добити український народ.

Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми на телеканалі «112-Україна».
«24 серпня представники коаліції і опозиції сфотографувалися з послом США в Україні Марі Йованович і радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, який приймав парад в Києві на День Незалежності. І це добре, що наші політики, керівники парламентських фракцій Юлія Тимошенко (Батьківщина), Юрій Бойко (Опозиційний блок), Максим Бурбак (Народний фронт) і Артур Герасимов (БПП) зустрічаються з заокеанськими колегами... Але у мене одне питання: чому наші політики не посивіли прямо на зустрічі з Болтоном після його вимог підвищити в Україні ціни на газ для населення? Чому вони мовчали, адже це доб'є українців остаточно? Це ж контрольний постріл в голову кожному з нас!», – обурився лідер партії «За життя».
 
На думку політика, українська влада не повинна слухати чиновників з інших країн, тим більше, якщо вони «диктують тарифи і змушують вбивати власний народ».

«Я віддаю собі звіт, що Болтон – важливий політик, але мені здається, що присутність на подібному заході особливо представників опозиції, яка мовчить, коли нас змушують підвищувати тарифи, неприпустимо ... На мій погляд, потрібно було поставити такі питання: шановний пан Болтон, а як вижити простому українцеві, якщо ми піднімемо ціни на газ? Як утримати в країні людей, коли у пересічного українця не вистачає коштів на життя? Як існувати державі, якщо поїдуть усі працюючі люди? Якщо хто-небудь з них поставив би ці питання, то він неодмінно став би героєм для кожного українця, а прийти на зустріч, щоб сфотографуватися і повісити це потім на стіну, коли твій народ вбивають тарифами, – це ганьба!», - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж