Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» перемогла хмельницьке «Поділля»

Підопічні Мглинця вийшли на п’яте місце

У сьомому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала колектив «Поділля» (Хмельницький). Якщо порівняти з попередньою грою підопічних Віктора Мглинця, то у складі «Буковини» відбулися зміни. Місце у стартовому складі отримали новачки Владислав Герасимчук та Олександр Боженко – нападник, якого цього тижня заявили за чернівецький колектив.

У «Поділля» була одна суттєва втрата. Через дискваліфікацію не зміг зіграти досвідчений Олександр Воловик, який раніше виступав за команди елітних дивізіонів України, Бельгії та Казахстану.

Вже на 6 хвилині зустрічі господарі поля провели результативну атаку. Роман Кузів з правого флангу змістився у центр та завдав влучного удару. Це вже третій гол Романа у першості України – 2018/19.

Підопічні Віталія Костишина зуміли відігратися через вісім хвилин. Голкіпер «Буковини» Богдан Степаненко порушив правила у власному штрафному майданчику проти досвідченого Віталія Каверіна, ось Олександр Музичук влучно пробив з одинадцятиметрової позначки.

«Буковина» ще до перерви знову змогла вийти вперед. На 42 хвилині зустрічі новачок чернівецької «Буковини» Олександр Боженко обіграв у штрафному майданчику гостей Владислава Греся та зробив передачу на Антона Батрака. Капітан «Буковини» зумів, як і Роман Кузів, забити третій гол у сезоні.

У другому таймі підопічні Віктора Мглинця мали шанс збільшити свою перевагу у рахункові. На 70 хвилині гри нападник «Буковини» Александру – Васілє Мунтян, який зумів підсилити гру господарів, після помилки Сергія Швеця міг втретє засмутити гравців «Поділля», однак хмельницьку команду від голу врятував голкіпер Сергій Дворник.

А на 80 хвилині гри гравці «Поділля» вдруге зрівняли результат. Після виконання штрафного Віталієм Каверіним м’яч опинився у штрафному майданчику «Буковини», де Олександр Музичук спромігся завдати влучного удару. Зрештою, «Буковина» зуміла забити переможний гол та святкувати перший домашній успіх у сезоні. Роман Кузів вдало зіграв на правому фланзі та зробив передачу на Александру – Васілє Мунтяна, який зіграв на Миколу Павлюка. Микола і поставив переможну крапку – 3:2.

Перемігши «Поділля», чернівецька команда вийшла на п’яту сходинку турнірної таблиці.

«Буковина» (Чернівці) – «Поділля» (Хмельницький) – 3:2 (2:1)

2 вересня 2018 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 1645 глядачів.

Арбітр – Буяшов (Дніпро), асистенти арбітра – Федунець (Тернопіль), Чопілко (Київська область), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Буковецький (Чоп, Закарпатська область).

«Буковина»: 1. Степаненко, 77. В. Кузів, 7. Понєдєльнік, 3. Віксич, 2. Рудич (4. Павлюк, 65), 21. Герасимчук (5. Раулюк, 35), 10. Мєлконян, 8. Заїченко, 11. Р. Кузів (9. Луцик, 87), 17. Батрак (6. Жумига, 79), 16. Боженко (20. Мунтян, 67). Запасні: 12. Гуцул, 15. Нікифоряк, 19. Масікевич. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Поділля»: 12. Дворник, 27. Швець, 5. Романюк (10. Муляр, 69), 2. Гресь (3. Погорілий, 72), 6. Джурко, 7. Морговський (20. Панасенков, 75), 8. Ліповуз, 15. Худік (11. В. Шевченко, 46), 22. Музичук, 49. Каверін, 88. Якубов (16. Бабак, 64). Запасні: 1. С. Шевченко, 9. Гайдаш, 99. Тупік, 17. Червінський. Головний тренер – Віталій Костишин.

Голи: Р. Кузів (6), Музичук (14, 22 – пенальті), Батрак (42), Павлюк (86).

Попередження: Худік (36), Мєлконян (45+1), Понєдєльнік (63), Бабак (79).

20:14
У Чернівцях відбудеться прем’єра вистави «Казки на поді» українською та румунською мовами
ВІДЕО
19:55
Гроші на ЗСУ: блогер з Чернівців Лебіга та співачка Дорофєєва зібрали 5,4 млн грн під час стріму
18:49
Захисник з Буковини отримав «Сталевий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ
17:33
"Чернівціобленерго" просить зменшити споживання електрики: в енергосистемі виник дефіцит
17:15
Загарбав собі сто тисяч гривень: на Буковині судитимуть директора держпідприємства
16:33
Кілька вулиць у Чернівцях завтра весь день будуть без води
16:05
Гора Піп Іван вкрита кучугурами квітневого снігу
ФОТО
15:50
"Можете написати слава Росії": у Тернополі бібліотека відмовилася видати книжку дитині-переселенцю