Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович: МВФ хоче перетворити Україну на сировинний придаток

Місія МВФ приїхала в Україну з однією метою – добити нашу країну, вважає парламентар  Міжнародний валютний фонд (МВФ) в змові з транснаціональними корпораціями хоче зробити з України сировинний придаток Заходу.
Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович під час мітингу під стінами Нацбанку, на який в четвер зібралися тисячі прихильників очолюваної ним політичної сили, передає NewsOne.

«Місія МВФ приїхала в Україну з однією метою – добити нашу країну. Я думаю, що кожен українець уже відчув на собі, як діють ради Фонду, відчув, як чинна влада, виконуючи ці поради, вбиває країну. У місії МВФ три вимоги до нашої влади. Перше: вже завтра підняти тарифи на газ на 60%. Щоб ми взагалі не могли їх оплачувати і остаточно продали себе в рабство. Друге – це остаточна вирубка лісу, щоб ми вже нарешті дозволили їм дорубати українські Карпати. Третє – нагадати нам, що вже скоро потрібно повертати борги, в які вони нас увігнали під диявольські відсотки. Фонд у змові з міжнародними корпораціями хоче зробити з України сировинний придаток!», – заявив парламентар.

За його словами, такі поради та фінансові позики МВФ ведуть до катастрофічних наслідків.
«Якщо це називається нормальної економічною політикою, тоді я вже не знаю, що називається грабунком. Якщо це називається дружніми порадами, тоді я вже не знаю, хто такі вороги. Тому ми сьогодні стоїмо тут перед ворогом України – Міжнародним валютним фондом. Він нічим нам не допомагає – він разом з урядом завів нас у глухий кут, і тепер хоче, щоб борги повертали не тільки наші діти, але й онуки », – обурився Вадим Рабінович.

Політик вважає, що нашій країні треба за прикладом інших європейських країн відмовитися від позик МВФ.
«Але ми більше не маємо наміру терпіти ці знущання. Ми всі прийшли сюди, щоб МВФ нарешті почув і зрозумів: ми єдині, хто говорить чесно і правдиво – ми не будемо віддавати те, що було награбоване вами і українською владою! А якщо тарифи будуть підняті на 60%, в такому випадку пропоную мільйонам українців вийти на вулицю і зупинити цю вакханалію!» – закликав лідер партії« За життя».
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж