Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук збрехав, що у ЧТУ не сплачують зарплату

Виконувач обов’язків начальника ЧТУ Михайло Олексюк спростував поширену Каспруком інформацію 
На своїй сторінці у facebook Олексій Каспрук розмістив допис про те, що у Чернівецькому тролейбусному управлінні, зірвано виплату зарплати, а на самому підприємстві склалася напружена ситуація в колективі.
 
 
Найголовніше, що Продан і компанія вперше за роки зірвали виплату заробітної плати працівникам ЧТУ. Водії, кондуктора отримали її частково і то не всі...

Ситуація в колективі напружена. Особливо у тих, хто працює на маршрутах №6, №1 та новому №8. Приватні маршрутки повернули, а плани виручки водіям та кондукторам тролейбусів не переглянули. Працівники суттєво втрачають в заробітку, - йдеться у дописі.

Натомість, у тролейбусному управлінні повністю спростували брехню Олексія Павловича. Зокрема, як повідомив виданню «Чернівці Таймс» виконувач обов’язків начальника ЧТУ Михайло Олексюк, виплата зарплати на підприємстві відбувається у нормальному режимі:

«Уже 70% працівників зарплату отримали. Виплату розпочали вчора, продовжимо сьогодні та завтра. Через збільшення кількості маршрутів на лініях ми перевищили усі заплановані нам показники. До прикладу, за перевезення пільговиків нам було заплановано 2,8 мільйони гривень, а тепер ця сума зросла до 4 мільйонів. Зараз надійдуть 1,2 мільйони і ми закриємо питання зарплати.

Ситуація в колективі нормальна. Тролейбуси виходять на лінії, водії та кондуктори працюють у звичному режимі», – зазначив Михайло Олексюк.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж