Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Через здорожчання деревини тисячі буковинців залишаться без роботи, – Іван Рибак

Була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України
Законом України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України. Депутат Верховної Ради від фракції БПП «Солідарність» Іван Рибак припускає, що такі зміни негативно вплинуть на звичайні українські родини. Про це він повідомивна своїй сторінці у facebook.   
 
Здорожчання деревини призведе до того, що без засобів до існування залишаться тисячі родин буковинців. Нуль цілих одна десята відсотка призводить до здорожчання одного кубу деревини на 25 гривень у середньому по області, 1% - це 250 гривень, 5% - це 1250 гривень на одному кубометрі лісу. Хочу чітко заявити: наш бізнес цього не витримає! Тисячі буковинців залишаться без роботи, а їхні діти, їхні родини - без засобів до існування.
Я привернув увагу депутатів Чернівецької облради до цієї проблематики, бо хочу, щоб мене почули ті, на кому вирішення цього питання у позитивному ключі – йдеться у дописі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж