Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Фищук посів 11 місце у рейтингу голів ОДА

Очолив рейтинг голова Київської ОДА Олександр Горган, а на останньому 23 місці опинився губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв
Олександр Фищук посів 11 місце у рейтингу голів ОДА, який опублікувало видання «Деловая столица».
 
Як зазначається у публікації, Фищук, отримавши 8,5 балів, має суперечливі результати.
 
«На Буковині найменша середньомісячна заробітна плата: 6518 грн в першій половині та 6610 грн в січні-липні, тоді як середньоукраїнський рівень – 8377 і 8490 грн відповідно. Також область на останньому місці за динамікою роздрібної торгівлі: у першому півроку обсяги зросли всього на 0,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 р., у січні-липні - на 0,6%, тоді як у середньому в Україні – на 6,2 і 6% відповідно. Таке відставання торгівлі не є дивним, зважаючи на низькі витрати буковинців», – йдеться у тексті.
 
Водночас «Деловая столица» заслугою Фищука вважає те, що Чернівецька область служить прикладом для інших регіонів у ліквідації заборгованості із заробітної плати.
 
«1 липня заборгованість із заробітної плати на Буковині склала 736 тис. грн, а на 1 серпня скоротилася ще десятикратно – до 73 тис. грн, що означає всього лише 0,64 грн на одного штатного працівника, тоді як у середньому в Україні рівень заборгованості у 556 раз вищий (на 357,76 грн на одного працівника)», – зазначає видання.
 
Разом з тим, видання повідомило, що Чернівецька область зайняла у першому півріччі останнє місце за обсягом експорту товарів і послуг, але в той же час Буковина стала лідером по динаміці експорту.
 
«Це говорить про те, що область все ж видирається з експортного провалу», – зазначає ЗМІ.
 
Очолив рейтинг голова Київської ОДА Олександр Горган, а на останньому 23 місці опинився губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж