Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Більшість українців майбутнім президентом бачать Юлію Тимошенко

Фото: lime.apostrophe.ua
За неї готові віддати голоси понад 13% опитаних українців
Юлія Тимошенко стала би новим Президентом України, якби вибори відбулися цього місяця. Таке дослідження провели представники Соціологічної групи «Рейтинг». Вони опитали 2500 респондентів для визначення їх електоральних настроїв.

Лідером суспільних симпатій у президентському рейтингу є Юлія Тимошенко. За неї готові віддати свої голоси 13,2% усіх опитаних. За Володимира Зеленського готові проголосувати 7,8%, Петра Порошенка – 6,8%, Анатолія Гриценка – 6,6%, Юрія Бойка – 5,7%, Вадима Рабіновича – 5,4%, Олега Ляшка – 5,2%, Святослава Вакарчука – 5,0%.
 
Підтримка Тимошенко є більш-менш рівномірною в усіх макрорегіонах. Проте, найбільше у центральній частині України. Крім того, протягом останнього місяця зросла кількість тих, хто вірить у перемогу Юлії Тимошенко та Петра Порошенка на  майбутніх президентських виборах.
 
Водночас, 18% опитаних переконані, що наступним Президентом України стане Тимошенко, а 14% – впевнені, що ним буде Порошенко. Тих, хто вірить, що Президентом стануть інші політики, менше 4%.
 
У партійному рейтингу лідером є очолювана Юлією Тимошенко «Батьківщина», яку готові сьогодні підтримати 14% усіх опитаних. Підтримка фракції є відносно рівномірною у всіх макрорегіонах, але найвища популярність у центрі.
 
Згідно з результатами дослідження, 73% опитаних вважають, що країна рухається у неправильному напрямку. 15% вважають, що напрямок розвитку справ правильний, 13% не змогли відповісти. Більш оптимістично оцінює стан справ молодь, чверть яких говорить про те, що країна розвивається у правильному напрямку. Найгірше оцінюють ситуацію старші люди.
 
Припинення військових дій на Сході України – основна вимога респондентів до майбутнього Президента України (66%). 49% очікують від нього посилення боротьби з корупцією, 34% – підвищення соціальних стандартів, 33% – відродження промисловості, 24% – підвищення якості медицини, кожен шостий – зменшення впливу олігархів на політику, відродження аграрного сектору та стимулювання розвитку бізнесу.
 
Молодь і люди середнього віку хочуть посилення боротьби з корупцією, відродження промисловості та стимулювання розвитку бiзнесу, натомість для старшого віку більші очікування у пiдвищенні соцiальних стандартiв і якості медицини.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж