Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Володимир Бешлей очолив департамент ЖКГ

Депутат склав присягу посадової особи місцевого самоврядування
Депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей очолив департамент житлово-комунального господарства. Своє призначення він підтвердив promin.cv.ua.

На своїй сторінці у суспільній мережі facebook Володимир Бешлей написав, що склав присягу посадової особи місцевого самоврядування.
 
Нагадаємо, конкурс на посаду директора департаменту ЖКГ виграв Віталій Гавриш. Однак секретар міської ради Василь Продан повідомив, що має намір призначити його очільником департаменту економіки. Натомість комунальну сферу довірять Володимиру Бешлею.

Володимир Бешлей, 1983 року народження, уродженець Чернівців, має дві вищих освіти за спеціальностями «Облік і аудит» та «Економіка підприємництва».
 
Працював начальником відділу головного управління регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури Чернівецької облдержадміністрації, начальником відділу досліджень і розслідувань Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, виконував обов’язки директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.
 
Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, зокрема був обраний депутатом Першотравневої районної в місті ради ХIV скликання та тричі обирався депутатом Чернівецької міської ради, працював головою постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища, з питань земельних відносин , архітектури та будівництва. 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж