Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Щоб запрацювала судова система, «За життя» пропонує запровадити виборність суддів

Судова система, яка побудована в країні, — це одна з найбільших проблем, які сьогодні існують
У країні зараз немає судової системи, а без чесного суду бізнес не може захищати себе і успішно розвиватися. Змінити ситуацію може тільки впровадження виборності суддів усіх рівнів. Про це заявив лідер партії «За життя» та народний депутат Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Судова система, яка побудована в країні, — це одна з найбільших проблем, які сьогодні існують. В Україні сьогодні немає людини, який йде в суд за справедливістю. Немає людини, яка намагається підібрати аргументи для суду. Всі намагаються дати хабар, або домовитися, тому що знають, що суд сьогодні упереджений. А якщо немає чесного суду — неможливо будувати бізнес. Адже немає можливості захистити те, що ти збудував — у будь-який момент можуть прийти і все відібрати. Така країна не може розвиватися», — упевнений нардеп.

Він також зазначив, що за останній рік суди конфіскували в корупціонерів тільки 7 тисяч гривень, при цьому з чиновників, замішаних у корупційних скандалах, знімають звинувачення і звільняють від відповідальності. «Я хочу привітати наших борців з корупцією. За хабар затримано керівника львівської митниці. Правда, його недавно звільнили від кримінальної відповідальності. Виявилося, що він ні в чому не винен. Все в порядку, все добре. Корупційні розслідування не стоять на місці і приносять «великі, реальні плоди» в боротьбі з корупцією.
Судова система за цей рік конфіскувала близько 7 тисяч гривень у корупціонерів всіх мастей. І це вони видають за велику перемогу! Окрім як «сволочі» їх не можна більше ніяк назвати», — обурився політик.
На його думку, реанімувати судову систему можна тільки запровадивши механізм виборності суддів на всіх рівнях, починаючи з сіл і міст. «Судова система не піддається ніякому лікуванню. Вона заражена повністю. Тому ми і заклали в програму нашої партії одну просту річ: ми повинні перейти до виборності суддів від верху до низу. Це проста система, яка застосовувалася в багатьох країнах і яка дала результат. Область, місто або село матимуть право вибирати своїх суддів і має право потім самостійно їх відкликати», — пояснив Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж