Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Програма святкування Дня міста Чернівці 2018

Фото: Ігор КОНСТАНТИНЮК © Чернівецький промінь
6-7 жовтня Чернівці святкують 610-у річницю від дня першої письмової згадки

Заходи до 610-ї річниці з Дня першої письмової згадки про Чернівці

Назва заходу

Місце та час проведення


6 жовтня

 

Урочисте відкриття Дня міста

12.00, Ратуша

Виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів

10.00-20.00, Центральна площа

Презентація святкового торта від чернівецьких кондитерів та пригощання городян та гостей міста

14.00, Центральна площа

Виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва

10.00-20.00, площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна

«Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона

10.00-19.00, вул.О.Кобилянської

«Ресторація просто неба»

 

10.00-22.00, площа Пресвятої Марії

Свято ковальської майстерності

10.00-19.00, площа Пресвятої Марії

Чемпіонат м.Чернівців з шахів (бліц)

10.00, шаховий клуб «Біла тура», Проспект незалежності ,86-г

Кубок м.Чернівців зі стрільби з лука серед кадетів та молодших кадетів

10.00, вул.Б.Хмельницького ,47-а

Фестиваль гуцульської культури

13.00-17.00, площа Театральна

Дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея)

12.00-17.00, площа Філармонії

Виступ військового оркестру 194-го понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту

14.00, Соборна площа

Дитяче свято від Львівської майстерні шоколаду «Шоколадний face-art»

13.00-15.00, вул.О.Кобилянської

 

Показ моделей одягу від модельної агенції «New Models»

13.00-13.30, вул.О.Кобилянської

Показ від українських дизайнерів «Charity Fashion Weekend»

13.30-15.30, вул.О.Кобилянської

Чемпіонат міста Чернівців з настільного тенісу

10.00, ФОК «Олімпія», вул.С.Воробкевича, 6

Фінал Чемпіонату України з велосипедного спорту МТБ (крос-кантрі, шор-трек)

10.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул. Руська, 226-г

Виставка творчих робіт та майстер-клас для маленьких чернівчан «Чернівці-місто моїх мрій»

10.00, вул.О.Кобилянської (вул.М.Гоголя)

IV етап Чемпіонату України з автомобільного спорту (автокрос)

10.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська,226-г

День відкритих дверей «Одруження на Панській»

12.00, Палац урочистих подій

Концерт за участю учнів та викладачів музичної школи №2 «Музика осені»

12.00, вул.О.Кобилянської ,36

Товариський матч з футболу «Національна збірна України» (ветерани) – «Легенди буковинського футболу»(ветерани)

13.00, стадіон «Буковина»

Благодійна акція «Подаруй дитині життя»

13.00-18.00, Центральна площа (біля пам’ятника Т.Шевченку)

Виставка-презентація портфоліо Бориса Савельєва «Czernowitz 1978-2008»

15.00, «Steinbarg galleri&café», вул. Університетська,11

Презентація стінопису «Місто на долоні»(мистецький перфоменс)

16.30,Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68

«Переберія статуї Європи»

17.30-18.30, вул.О.Кобилянської,5, «Панська ґуральня»

Виступ струнного квартету «Chernowitzer»

17.00, Центр культри «Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53

Концерт переможців різних років Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

17.00, Соборна площа

Вистава театру з Коломиї «Соломія» «Що таке жінка?»

18.30, Центр культури»Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53

Концерт академічного камерного оркестру «Capriccio»

17.00, Органний зал

Вистава «Срібний павук» (В.Кожелянко)

18.30, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської

Святковий концерт

21.00, Соборна площа

 

7 жовтня

 

Виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів

10.00-20.00, Центральна площа

Виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва

10.00-20.00, площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна

«Ресторація просто неба»

 

10.00-22.00, площа Пресвятої Марії

«Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона

10.00-19.00, вул.О.Кобилянської

Фінал Кубку м.Чернівці з футболу

13.00, стадіон «Буковина», вул.О.Гузар, 1

IV етап Чемпіонату України з автомобільного спорту серед юніорів (автокрос)

11.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська, 226-г

«Дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея)

12.00-16.00, площа Філармонії

Турнір інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» на Кубок міста Чернівців

12.00, дворик Ратуші

Чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2018-2019 (1 ліга), КБУ «ДЮСШ з футболу м.Чернівці»-ДЮСШ-1, м.Хмельницький

12.00, стадіон «Мальва», вул.Галицький шлях,1

Культурно-розважальна програма «Щаслива країна»

12.00, Площа «Водограй» (мікрорайон Гравітон)

Концертна програма «Душа завжди вертає в Чернівці»

14.00, Парк «Жовтневий»

II Пісенний фестиваль «Буковинський храм»

15.00, Літній театр

Регіональний конкурс рок-музики «Відродження-2018»

15.00, Соборна площа

Фестиваль технічних видів спорту «Аркан-2018»

16.00-18.00, площа Філармонії

Концерт органної музики «Шедеври відомі та невідомі», Світлана Бардаус

17.00, Органний зал

Dj Patrick Oushen , лазерне шоу

19.30, Соборна площа

Вогняне шоу, театр «Тіні вогню»

21.00, площа Пресвятої Марії

 

 

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж