Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук знову оконфузився на брифінгу

Він закликав чиновників мерії не підписувати жодних документів
Усунутий за бездіяльність міській голова Олексій Каспрук під час свого брифінгу закликав чиновників мерії не підписувати жодних документів і навіть натякнув на їх можливе кримінальне переслідування. Про це повідомляє видання «Чернівці Таймс».
 
«Я хотів би звернутися до працівників міської ради, які лишилися на роботі, особливо керівників чиїми руками підписуються документи. Я розумію, що лишилося декілька років до пенсії, я розумію, що треба допрацювати, але дивіться, щоб замість пенсії, не вийшов якійсь інший вид відпочинку», – зазначив екс-мер.

Хоча, насправді, згідно посадових інструкцій, певні групи документів мають підписувати не лише керівники департаментів та управлінь, але й їхні заступники, начальників відділів тощо.

І в цьому полягає найбільший курйоз вчорашнього заходу, бо коли журналісти нагадали Каспруку, що він підписав спірну додаткову угоду на розробку сайту міської ради, екс-мер зробив круглі очі і повідомив, що в документі навпроти його прізвища стоїть не його підпис, а підпис заступника. Але нічого страшного та кримінального у тому, що угоду підписали замість нього, Каспрук чомусь не побачив. Цим він зайвий раз довів, що мета його звернення до працівників міськради була направлена саме на саботаж роботи, а не на якісь примарні застереження.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж