Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях презентували книгу про оборону Луганського аеропорту

На заході були присутні автори-упорядники, оборонці ЛАП, родичі загиблих героїв
Сьогодні, 14 жовтня, у Буковинському медіа-центрі «Belle Vue» відбулася презентація книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту». 
 
На презентації були присутні автори-упорядники, оборонці ЛАП, родичі загиблих героїв. 

Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.
 
У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013–2014 років).
 
Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних операцій, а також перелік загиблих під час описуваних подій бійців із різних підрозділів. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж