Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Представники малої ракетки змагалися у чемпіонаті Чернівців

В активі буковинців чотирнадцять нагород

У ФОК «Олімпія» відбувся Відкритий чемпіонат Чернівців з настільного тенісу. Цьогоріч до Чернівців приїхали дві команди з сусідньої Молдови (Бричани та Каралаш), а також з Одеси, Хмельницького, Косова, Жовкви, Заліщиків, Кам‘янця-Подільського, Снятина, Городенки, Чернівців та районів області.


Вдало виступили господарі змагань. У юнаків Чернівецької області дві золотих, дві срібних і чотири бронзових нагороди. У ветеранів – два золота, три срібла, одна бронза.

 

Переможці та призери змагань:


 

Вікова група 2009 р.н. і молодші


Юнаки

1 місце – Солтис Вадим (Жовква)

2 місце – Харченко Денис (Косів)

3 місце – Тодосійчук Олександр (Путила)


Дівчата

1 місце – Колєннікова Діана (Жовква)

2 місце – Поліщук Марія (Чернівці)

3 місце – Унгурян Христина (Чернівці)


Вікова група 2007-2008 р.н.

Юнаки

1 місце – Гоян Онуфрій (Косів)

2 місце – Солтис Вадим (Жовква)

3 місце – Заблоцький Остап (Жовква)


Дівчата

1 місце – Заблоцька Богдана (Жовква)

2 місце – Демчук Марія (Заліщики)

3 місце – Табарча Камелія (Молдова)


Вікова група 2004-2006 р.н.


Юнаки

 

1 місце – Кошкодан Даніеле (Молдова)

2 місце – Гоян Онуфрій (Косів)

3 місце – Присакар Станіслав (Чернівці)


Дівчата

1 місце – Демчук Галина (Заліщики)

2 місце – Демчук Марія (Заліщики)

3 місце – Лещук Валерія (Чернівці)


Вікова група 1989-2003 р.н.


Юнаки

1 місце – Звінко Андрій (Чернівці)

2 місце – Домбровський Андрій (Кам‘янець-Подільський)

3 місце – Вакараш Роман (Новоселиця)


Дівчата

1 місце – Фукс Анна (Чернівці)

2 місце – Веретенникова Юлія (Чернівці)

3 місце – Пачич Ярослава (Косів)


Ветерани


Вікова група 30-39 років


Чоловіки

 

1 місце – Домбровський Андрій (Кам‘янець-Подільський)

2 місце – Зиндик Олег (Чернівці)

3 місце – Парагайло Юрій (Нова Ушиця)


Жінки

1 місце – Волинкіна Тетяна (Чернівці)

2 місце – Пачич Ярослава (Косів)

3 місце – Варелджан Тетяна (Хмельницький)


Вікова група 40 — 49 років


Чоловіки

1 місце – Зиндик Олег (Чернівці)

2 місце – Гаращенко Юрій (Чернівці)

3 місце – Терлецький Ігор (Городенка)


Вікова група 50 — 59 років


Чоловіки

1 місце – Терлецький Ігор (Городенка)

2 місце – Плешкан Василь (Снятин)

3 місце – Богун Роман (Кам‘янець-Подільський)


Вікова група 60 і старше


Чоловіки

1 місце – Бучковський Василь (Снятин)

2 місце – Лугін Віктор (Чернівці)

3 місце – Бозуленко Юрій (Чернівці)


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж