Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У тому, що у Чернівцях з’являється незаконно збудоване житло, винна міська влада, – Василь Продан

Очільник міста виправлятиме ситуацію, що склалася
У проблемах із забудовниками протягом останніх років значна провина лежить на міській владі. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

– Доводилося чути від представників попередньої влади відповіді обдуреним інвесторам на кшталт: «Чому ви не перевірили документи, коли купували житло?». Якщо будують 10-14 під’їздів, мешканці не зможуть визначити, чи є документи на будівництво саме їхнього під’їзду, – каже Василь Продан.

За його словами, це проблема державно-архітектурної інспекції, яка повинна слідкувати та зупиняти будівництво, якщо його проводять із порушеннями.

– Якщо ж такі будинки продовжують зводити без відповідних дозвільних документів, значить хтось бере за це хабарі. Будемо це виправляти, не збираємося з цим миритися і не допускатимемо подібних ситуацій у майбутньому, – каже секретар міської ради.
 
Нагадаємо, 2003 року ЖК «Кагарлицький» повинен був стати домівкою більш як для сотні чернівчан. Однак уже 15 років мале приватне підприємство фірма «Атлас» не може здати житловий комплекс в експлуатацію.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж