Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Максим Бурбак зірвав призначення Юрія Буреги начальником ЧТУ

Юрій Бурега стверджує, що йому особисто ніяких офіційних відповідей з Міністерства не надходило Міністерство інфраструктури України не погодило призначення Юрія Буреги на посаду директора Чернівецького тролейбусного управління. Відповідний документ на своїй сторінці у суспільній мережі facebook народний депутат Максим Бурбак.
Тим часом, секретар Чернівецької міської ради Василь Продан упевнений – нардеп особисто зірвав це призначення. Про це він повідомив у коментарі molbuk.ua

За словами Василя Продана, Юрій Бурега справді отримав позитивні висновки в міністерстві щодо погодження його кандидатури на посаді керівника комунального підприємства.

– Так, дійсно, як тільки Бурега повернувся з міністерства, він сказав, що вже погоджено. Що він пройшов усі кабінети і всі інстанції, які були. Сказали: «Все погоджено, їдьте додому, чекайте офіційного документу». По тому, як він (документ, - авт.) отримувався, я вже розумів, що рішення міняється по ходу. Враховуючи те, що наш земляк очолював те міністерство (раніше міністром інфраструктури України був нинішній нардеп Максим Бурбак, - авт.), і що він отримав відмову набагато раніше, ніж я... Я її побачив у Facebook пана Бурбака», – сказав Василь Продан.

Здивувала відповідь із міністерства і самого Юрія Бурегу. У коментарі інформаційному агентству АСС він розповів наступне:
«Я спілкувався там з багатьма людьми, був у різних кабінетах, зокрема керівник відділу кадрів мені сказав, що мою кандидатуру вже погодили, треба лише дочекатися відповідних документів. І ніхто мені тоді не сказав, що моя освіта енергетика не підходить до цієї посади. А сьогодні я читаю, що мені відмовили. Впевнений, на це рішення вплинули певні люди». 

Також Юрій Бурега стверджує, що йому особисто ніяких офіційних відповідей з Міністерства не надходило.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж