Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович: Влада повинна слідкувати за виплатою коштів пенсіонерам і бюджетникам

«За життя» вимагає від уряду провести аудит Пенсійного фонду
 
Займаючись самопіаром, у Кабміні забувають про простих українців, які ледве зводять кінці з кінцями. «За життя» вимагає від уряду провести аудит Пенсійного фонду, зробити індексацію пенсій у зазначений законом час і скасувати оплату комунальних послуг для пенсіонерів. Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«Сьогодні просто необхідно направляти кошти на підтримку пенсіонерів та збільшення зарплат бюджетникам. Здійснюючи поїздки країною, зустрічаючись з виборцями, я бачу, що людей довели до відчаю – вони просто не можуть прожити на пенсію і зарплату. Адже саме ці люди, а не крикуни в Раді, будували Україну! Нинішні пенсіонери копали шахти, сіяли урожай, лікували і вчили наших дітей, а наш уряд викинув їх на задвірки. У Кабміні Гройсмана всякі «реви» у своїх виступах ще й звинувачують людей у тому, що вони довго живуть і багато їдять. Скоро взагалі договоряться до того, що прирівняють довгожительство до державної зради … Хоча сам міністр Рева вже ледве вміщується в телевізор!», – обурився політик.

Парламентар заявив, що через відсутність коштів в уряді готують ряд заходів, покликаних зірвати законні терміни з виплати пенсій. «Влада планує найбільшу махінацію, відкладаючи січневу індексацію пенсії на березень. Справа в тому, що відкладаючи це рішення, в Кабміні планують «заробити» 12 мільярдів гривень, вкравши їх у пенсіонерів, які недоотримають пенсію. І це всупереч закону! До того ж керівництво країни переносить аудит Пенсійного фонду, який вже мав відбутися. Я думаю, що у верхах побоюються перевірки, тому що у Фонді просто відсутні ті 345 мільярдів гривень, які призначалися нашим пенсіонерам. І я, як народний депутат, подаю офіційний запит до Пенсійного фонду і чекаю відповіді влади про «випадково утворену чорну дірку у фонді», – заявив народний депутат.
Лідера партії «За життя» закликав владу скасувати оплату комунальних послуг для пенсіонерів, «щоб хоч якось компенсувати звірячу політику держави стосовно до простого народу».

«У МВФ днями заявили, що Україна – найбідніша країна в Європі. Нас обійшли Сербія, Косово, Молдова і Білорусь. При цьому нинішнє керівництво країни навідріз відмовляється звільняти пенсіонерів від сплати «комуналки». Це не велике навантаження для бюджету, ми повинні це зробити, щоб хоч якось компенсувати людям їхні витрати і повернути віру в справедливість. І це не популізм, це закон, який повинен бути прийнятий! Наша влада боїться послабити зашморг, який вона закинула на шию нашим людям, називаючи це популізмом. Я і партія «За життя» впевнені, що Україна повинна бути соціальною державою – і таке рішення повинно бути прийнято!», – резюмував Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж