Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Буковина стоїть на трьох «Слонах»: Майкл Щур потролив нардепа Максима Бурбака

Майкл Щур розповідає про самого контрабандиста, його брата з прокуратури, який їздить на автівці «Слона», а також є товаришем Бурбака
Відомий ведучий Майкл Щур у новому випуску передачі на «Телебаченні Торонто» потролив нардепа Максима Бурбака за його стосунки із контрабандистом «Слоном».
 
Підґрунтям для жартів стали відповіді «фронтовика» в ефірі телеканалу МТРК «Чернівці», де журналістка Лариса Сергєєва запитала про його дружбу з головним контрабандистом Буковини Олександром Єремейчуком на прізвисько «Слон».

«Хіба вам не цікаво хто цей чоловік якого питають про міжвидові стосунки? Це народний депутат з Чернівців та за сумісництвом голова фракції «Народний Фронт» у парламенті Максим Бурбак. Тобто поважний законодавець, а не Мауглі», – розповів глядачам про героя сюжету Майкл Щур.

Ведучий зазначає що варто лише заглибитись у чернівецькі джунглі, і ви зрозумієте, що слон – це не завжди хобот і величезні вуха, а й лідер контрабандистів на Буковині.


Далі Майкл Щур розповідає про самого контрабандиста, його брата з прокуратури, який їздить на автівці «Слона» та також є товаришем Бурбака, і натякає, що вони відчувають себе безкарно, оскільки боротися з контрабандою на Буковині нікому.

«Максим Бурбак очевидно вірить, що Буковина стоїть на трьох «Слонах», тому ані активісти, ані Генпрокурор не в змозі зруйнувати їх стосунки», – зазначає Майкл Щур.

В ефірі телеканалу «Чернівці» Максим Бурбак плутано пояснюючи про свою дружбу зі «Слоном» чомусь звертається до журналістки «шановні колеги». Звісно, що Майкл Щур за словом в кишеню не поліз і в цьому випадку.

«Колеги? Але ж у студії лише ведуча та чашка на столі. Напевно на засідання фракції «Народного фронту» приходить так мало людей, що Бурбак звик обговорювати законопроекти з чашками кави та склянками води», – потролив «Народний фронт» Майкл Щур.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівці Таймс

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж