Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Кіцмані хочуть побудувати завод з утилізації сміття біля житлових будинків

Нардеп Іван Рибак каже, що ні людей, ні міську раду не повідомили про екологічні наслідки і можливі небезпеки від роботи цього підприємства
У Кіцмані хочуть побудувати завод з утилізації сміття біля житлових будинків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Іван Рибак.
 
«Разом із головою Кіцманської ОТГ Сергієм Булегою зустрілися зі стурбованими кіцманчанами. Справа в тому, що ні людей, ні міську раду не повідомили належним чином про екологічні наслідки і можливі небезпеки від роботи цього підприємства. Враховуючи необхідність вирішення питання утилізації та переробки сміття в нашій державі, це наче й корисна справа. Але я розумію жителів Кіцманя, які мають право знати наскільки безпосередньо для них безпечним чи небезпечним буде виробництво, яке планують запускати неподалік від помешкань містян.

З цього приводу звернувся до начальника Управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації з проханням надати інформацію щодо проведення за заявою ПП «Будстрой Чернівці» оцінки впливу на довкілля щодо монтажу та експлуатації установки по переробці твердих органічних відходів методом термічного розкладу без доступу кисню. Крім цього, у зв’язку з суспільним резонансом, наголошую на необхідності проведення громадських слухань з приводу розміщення даного об’єкта на території міста Кіцмань за участі його мешканців та представників міської влади», – пише парламентар.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж