Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«За життя» не дасть владі закрити телеканали, які доносять до українців правду», – Рабінович

Він попередив, до яких плачевних наслідків може призвести закриття телеканалів і закликав не допустити цього
Влада хоче закрити телеканали «112 Україна» і NewsOne, тому що вони доносять правдиву інформацію про ситуацію в країні, проте партія «За життя» не дозволить цього зробити. Про це заявив лідер «За життя», народний депутат Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна».

«Влада хоче закрити нам рота, бо ми говоримо правду про те, що вони розграбували країну і вкрали наші пенсії і зарплати. Вони хочуть закрити рот не тільки нам, але і всім українцям, чий голос чути на телеканалах «112 Україна» і NewsOne. Тому що ми показуємо нещасних людей, у яких вкрали пенсії і зарплати, ми показуємо те, як розграбували і зруйнували країну, показуємо, як люди стогнуть від тих тарифів, які призначив нам МВФ. Ми і далі будемо говорити правду», — підкреслив політик.

Він попередив, до яких плачевних наслідків може призвести закриття телеканалів і закликав не допустити цього.
 
«Хочу нагадати всім телеглядачам і всім політикам: добре мовою захищати демократію, свободу, але, якщо у нас не буде вільних каналів, у нас з вами не буде взагалі нічого, тому що нас будуть грабувати ще більш безсоромно і нахабно. Ми не повинні цього допустити!», — закликав парламентарій.

За його словами, народні депутати, які підтримали введення санкцій проти телеканалів, стали нерукоподатними для всієї країни.
 
«Я сподіваюся, що всі політики, у яких ще залишилася совість, приєднаються до нашої вимоги не закривати незалежні засоби масової інформації. Але я не маю на увазі тих, хто голосував за закриття телеканалів, — таких як Юлія Тимошенко та інші. Шкодую, але ви стали нерукоподатними — ні для мене, ні для всієї країни. Країни, яка бачила, як ви, на словах боретеся за свободу слова, а заодно боретеся за крісло президента, раптом вирішили позакривати канали тільки через те, що вони говорили не те, що треба», — підсумував Вадим Рабінович

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж