Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

63-річний комендант чернівецького Майдану хоче служити разом з сином у морській піхоті

Фото: Чернівецький обласний військовий комісаріат
Його син пішов служити в Одеській області
Комендант Євромайдану у Чернівцях Дмитро Чернишов нещодавно відвідав свого сина, який пішов служити у морську піхоту в Одеській області. Бригаду тут сформували наприкінці жовтня. Чоловіку новостворена бригада сподобалася, тепер хоче теж піти служити у морську піхоту разом із сином, розповіли у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті.

«Мій син Максим Чернишов служить вже чотири роки, – розповідає Дмитро Миколайович. – Він був мобілізований до армії у травні 2015 року у 93-ю бригаду. Потім пішов служити у добровольчий батальйон «Карпатська Січ». А ось зараз вирішив піти офіційно служити у Збройні Сили і підписати контракт. Поки що це нова бригада, вона формується. Потім будуть служити у Широкіному поблизу Маріуполя.
Сам Дмитро Миколайович хоче потрапити у батальйон до сина. Тим більше, що до моря йому не звикати, він колись був моряком дальнього плавання». 

У морській піхоті вже виявили бажання служити хлопці з добровольчого батальйону. Також є там кілька буковинців.
63-річний комендант чернівецького Майдану хоче служити разом з сином у морській піхоті

«Син був поранений минулого року у промзоні під Авдіївкою, – розповідає Дмитро Чернишов. – Снайперська куля влучила йому в живіт. Він полікувався і знову пішов служити на передову у добровольчий підрозділ. Вирішив служити в армії, бо вважає, що це його обов’язок. Ми бачили смерті наших хлопців і впевнені, що держава потребує захисту. А служба у морській піхоті – це захист цілісності нашої країни як на морі, так і на суші. Є берегова і морська охорона».

Постійне місце дислокації 35-ї окремої бригади морської піхоти – селище Дачне Одеської області. Обіцяють, що спеціально для морських піхотинців створять військове містечко сучасного зразка за стандартами НАТО. Збудують гуртожитки покращеного типу, спортивно-оздоровчий комплекс, медичну частину.
63-річний комендант чернівецького Майдану хоче служити разом з сином у морській піхоті

«Мені сподобалася бригада морської піхоти, – каже Дмитро Миколайович. Командир бригади прекрасно ставиться до особового складу. Добре нас прийняв. Ми з ним перетиналися на передовій. Це дуже важливо, коли командири добре ставляться до хлопців». 
 
Дмитро Чернишов наразі чекає погодження, щоби піти служити у морську піхоту: «Мені 63 роки, і я хочу служити. Але на військову службу за контрактом беруть до 60 років. Я написав заяви і клопотання, щоби мене скерували у 35-у бригаду морської піхоти. Комбриг готовий мене забрати. За місяць буду знати, чи зможу потрапити саме туди».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж